Günün Tarihi:11 Nisan 2021

‘Erenler’e güzellikler kazandıracağız’


Erenler Belediyesi Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısında konuşan Başkan Kılıç, “Erenlerimizin 33 mahallesine hizmet götürmek, birlik ve beraberlik içinde yenilikler, güzellikler kazandırmak niyetiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve Allah’ın izniyle de sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

6 maddeye karar

Erenler Belediyesi Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı Belediye Başkanı Fevzi Kılıç Başkanlığında Belediye Meclis Toplantı Salonunda gerçekleşti. 6 maddenin görüşülerek karara bağlandı. Başkan Kılıç, ilçe genelinde devam eden çalışmalar hakkında bilgi vererek, Kovid-19 ile ilgili tedbir ve denetimlerin sıkı bir şekilde devam ettiğini ifade etti. Toplantıda MHP Grubu adına Mehmet Ocak ve Nurgül Ada söz aldı.

 

Mahallelere doğalgaz

Meclis Toplantısında konuşan Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, ilçe genelinde çalışmaların devam ettiğini belirterek, “Erenler’imizi daha iyi seviyelere getirebilmek adına tüm gücümüz ve gayretimiz ile çalışmaya devam ediyoruz. Şuan için ekiplerimiz AGDAŞ ile kırsal mahallelerde başlattığımız doğal gaz çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürürken, Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte Bağlar Caddemizde devam eden duble yol çalışması da son aşamaya geldi” dedi.

 

59 bin ton asfalt

Başkan Kılıç, “2020 yılı Erenler’imiz için asfalt yılı olacak demiştik ve yıl içerisinde Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte 59 bin ton asfalt atmıştık. Bu doğrultuda ciddi bir alt yapı, asfalt ve tretuvar çalışması gerçekleştirmiştik. Yine asfalt sezonunun açılması ile birlikte kaldığımız yerden çalışmalarımıza devam edeceğiz. Parolamız Erenler’imiz için hız kesmeden devam” dedi.

 

33 mahalleye hizmet

Başkan Kılıç, “Göreve geldiğimiz günden itibaren vatandaş ziyaretlerimizi sürdürüyor, vatandaşlarımız ve muhtarlarımız ile hiç uzak kalmıyoruz. Erenler’imizin 33 mahallesine hizmet götürmek, birlik ve beraberlik içinde Erenle’imize yenilikler, güzellikler kazandırmak niyetiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve Allah’ın izniyle de sürdürmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. Başkan Kılıç’ın konuşmasının ardından gündem maddelerine geçildi ve 6 maddenin karara bağlanması ile meclis sona erdi. 

3 Mart 2021 , Çarşamba Bu haber toplam 495 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU