Günün Tarihi:9 Ağustos 2022

Misafirliklere son verin!


Akyazı Kaymakamı Yakup Güney başkanlığında oluşturulan denetim ekibi vatandaşları ve esnafı ziyaret ederek koronavirüs kurallarını bir kez daha hatırlattı.

Kaymakam denetimde

Akyazı’da Kaymakam Yakup Güney başkanlığında oluşturulan guruplar her gün belirli saatlerde vatandaşlar ve esnafları ziyaret ederek durumun vahametini anlatıp  maske, mesafe ve hijyen kurallarına titizlikle uyulması ve de aile ziyaretleri ve misafir ziyaretlerinin salgın geçene kadar ertelenmesi yönünde tavsiyelerde bulunuyor. Dün gerçekleştirilen denetimde Kaymakam Güney’e belediye, emniyet ve  zabıta personeli de eşlik etti. 

 

Aile ziyaretleri

Ömercikler Mahallesi esnafını ziyaret ederek sohbet ve tavsiyelerde bulunan Kaymakam Güney, “Salgının yayılmasını sizlerin kurallara ve tavsiyelerimize hep birlikte uyması ile önleyebiliriz. Bilhassa bu zor günlerde aile ziyaretleri ile misafirliklerin ertelenmesi gerekiyor” dedi. Kaymakam Güney, bilhassa eğitim öğretim faaliyetlerine bir an önce başlanması gerektiğinin altını çizdi.   Ayrıca dün Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Başkanı Şener Bayraktar’ın başkanlığında 2 heyet ilçenin başka bölgelerinde denetimler yaptı. 

6 Mart 2021 , Cumartesi Bu haber toplam 1278 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU