Günün Tarihi:30 Haziran 2022

Ödüller sahiplerini buldu


Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Sosyal-Kültürel Faaliyetler, Dijital Yönetim Biriminin rehberliğinde TÜVASAŞ ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı ile iş birliği içinde yürütülen çekiliş ilgi gördü.

Yerli üretim

Salgın sürecinde bilgisayar ekranlarına bağlı kalan öğrencileri bu durumdan uzaklaştırmak, onlara kitap okuma alışkanlığını kazandırmak, öğrencilerin farklı dünyalar keşfetmelerine yardımcı olmak, değerlere sahip çıkmak, yerli üretimin önemini hatırlatmak ve velilerin öğrencileri mutlu etmek için başlatılan ‘Karne Hediyeniz Bizden’ çekilişinin talihlileri hediyelerini aldı.

 

7 bin 500 oy

‘Karne Hediyeniz Bizden’ adlı çekilişte bulunan kitap setleri, duvar saatleri ve yerli tren maketlerinden oluşan hediyeleri, 7 bin 500 katılımcının yaptığı oylama sonucunda Adapazarı ilçesinde bulunan özel okullarda ve devlet okullarında okuyan 6 öğrenci kazandı.

 

Müdürden teşekkür

 Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş, “Bu çekilişteki amacımız velilerin ve öğrencilerin kitap okuma, değerlere sahip çıkma ve yerli üretim ile ilgili etkinliğe önem vermeleridir. Gösterilen ilgi ise sevindiricidir. Çekilişe destek sağlayan TÜVASAŞ ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığına teşekkür ederiz. Zorlu süreçteki başarınızın hediyesi bizden, kazananlar mutlu, kazanamayanlar gayretli olsun, bu süreci birlikte aşacağız.” dedi.

 

 

11 Mart 2021 , Perşembe Bu haber toplam 2191 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU