Günün Tarihi:17 Mayıs 2021

CHP’den muhtarlara Atatürk portresi


CHP İl Başkanı Ecevit Keleş ve partililer, Sakarya Ticaret Borsası üyeleri ve Arifiye’de 6 mahallenin muhtarı ile bir araya gelerek Atatürk portresi hediye etti.

CHP heyeti

Şehrin farklı ilçelerinde muhtarlarla gerçekleştirilen fikir alışverişlerine devam eden Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Ecevit Keleş, İl Başkan Yardımcısı Cemal Demir, Arifiye İlçe Başkanı Ali Gökpınar, İlçe Başkan Yardımcısı Selahattin Seyhan ve İl Yöneticisi Ayhan Kadanalı’nın katılımıyla 6 mahallenin muhtarını ziyaret etti.

Halkın sesi onlar

Muhtarlara Atatürk portresi hediye eden Başkan Keleş, “Muhtarlarımız bizim için çok önemli bir konumda. Mahallelerindeki vatandaşla olan yakınlıkları ve sorunları yerinde tespit edebilmeleri ile gerçekten demokrasinin işlemesinde ve halkın sesini duyurması noktasında büyük bir görev yürütüyorlar. Arifiye’de ki ziyaretimizde bölgenin ihtiyaçları ve istekleri noktasında fikir alışverişi yaptık. Bize gösterdikleri ilgi ve samimiyet için hepsine teşekkür ederiz” dedi.

Önerilerini dinledik

CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç’un da katılımıyla, Sakarya Ticaret Borsası Başkanı Adem Sarı ve üyeleri de ziyaret edildi. da ziyaret edildi. Ziyaretle ilgili İl Başkanı Keleş, “Grup Başkanvekilimiz Engin Özkoç, il yöneticilerimiz ile beraber Sakarya Ticaret Borsası’nı ziyaret ettik. Borsa Yönetim Kurulu Başkanı sayın Adem Sarı ve kurul üyelerinin kıymetli fikir ve önerilerini dinledik. Misafirperverlikleri için kendilerine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

12 Mart 2021 , Cuma Bu haber toplam 644 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU