Günün Tarihi:11 Nisan 2021

Hendek’te aşılama sürüyor


Hendek İlçe Sağlık Müdürlüğüne bağlı sağlık çalışanları, 65 yaş üzeri vatandaşların aşılanması hizmetine devam ediyor.

Bayramlarını kutladı

Hendek İlçe Sağlık Müdürü Uz. Dr. Tekin Ulaş Karatepe,  İlçe Sağlık Müdürlüğüne ve Aile Sağlığı Merkezlerine  bağlı tüm sağlık çalışanlarına yönelik Tıp Bayramı vesilesiyle yayımladığı mesajında, “14 Mart 1919'da işgal altındaki İstanbul'da ilk olarak kutlanan  ve Türkiye'de modern tıp eğitiminin başladığı gün olarak kabul edilen Tıp Bayramı  21. yüzyılda  kovid-19 pandemisi ile mücadele ettiğimiz bu günlerde bizlerin  yaşamsal önemini daha da vurgulaması açısından önem taşıyor. Dünyamızı etkisi  altına alan zorlu bir pandemi sürecinde  ülkemizde ve ilçemizde  hayatı korumak adına göstermiş olduğunuz olağanüstü gayretler, kurumumuza  bilgi ve değerlerle sağladığınız katkınız, kriz yönetimi anlayışınız  ve yoğun mesailerle gece gündüz  gösterdiğiniz özverili çabalar dolayısıyla teşekkürlerimi sunuyor, başarılar diliyorum.”

Yoğun mesai

Hendek İlçe Sağlık Müdürlüğüne bağlı ekipler,  yoğun mesailerine devam ediyor. İşletme ve fabrikalar dahil olmak üzere kovid-19 denetimleri ve 65 yaş üstü vatandaşların aşılanmaları devam ediyor.  Sağlık okuryazarlığı anlamında toplumun sağlığını koruyucu ve geliştirici eğitimler ile you tube kanalı üzerinden evlere konuk oluyorlar.

16 Mart 2021 , Salı Bu haber toplam 7428 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU