Günün Tarihi:11 Nisan 2021

SATSO üyelerine finans kaynağı


Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, pandemi sürecinde üye odaklı finansmana erişime yönelik anlaşmalarına bir yenisini daha ekledi.

İmzalar atıldı

Covid-19 salgınının iş dünyası üzerinde yarattığı ekonomik baskıyı hafifletmek amacıyla salgının ilk günlerinden itibaren destek çalışmalarını yürüten SATSO, Vakıf Katılım Bankası ile de yeni bir finansman protokolüne imza attı.

 

Uygun maliyetle

Pandemi sürecinde ayrıca, Ziraat Bankası, Halk Bankası ve Şekerbank ile yapmış olduğu Tedarik Zinciri Finansman Projesi ve Vakıf Katılım Bankası Protokollerinin ardından üyelerine yönelik bu protokol ile birlikte Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri söz konusu dört bankadan uygun maliyetlerde finansman ihtiyaçlarını karşılayabilecek.

 

Kredi ürünleri

‘Vakıf Katılım Bankası Protokolü’ kapsamında SATSO üyeleri, bankanın müşterilerine sunmuş olduğu tüm finansman desteği kampanyaları dahil olmak üzere kurumsal finansman desteği, Türk Eximbank kaynaklı krediler, gayri nakdi krediler, nakit yönetimi kredileri, finansal kiralama, ihracat finansmanı hazine ürünleri, sigorta ürünleri ve BES gibi tüm ürünlerinden kendilerine özel uygun koşullarda faydalanabilecekler.

 

Törene katılım

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ev sahipliğinde gerçekleştirilen protokol törenine Perakende Bankacılık Müdürü Taner Akkurt, Adapazarı Şube Müdürü Fatih Acar, Adapazarı Şube Kobi Pazarlama Yönetmeni Ayşe Yıldırım, Kobi Bankacılığı Yönetmeni Fatih Er ve Kadir Sayın ile Adapazarı Şube Kobi Pazarlama Yönetmen Yardımcısı Recep Diridiri hazır bulundu.

 

Sakarya üretiyor

SATSO Başkanı A. Akgün Altuğ, “Üyelerimiz başta olmak üzere Sakarya iş dünyamızın üretimi ve gelişimine yönelik çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Covid-19 salgınının ülkemizde görülmesinin üzerinden 1 yılı aşkın bir süre geçti ve bu süre içerisinde SATSO, üyelerine yönelik destek çalışmalarına ara vermeden devam etti. Bu protokol kapsamında üyelerimiz kendilerine özel olarak oluşturulan kredi paketleri ve cazip oranlar ile finansman ihtiyaçlarını rahat bir şekilde giderebilecekler. Üretim şehri Sakarya her koşulda üretmeye, ticaretini gerçekleştirmeye devam edecektir” ifadelerini kullandı.

 

10 bini aşan üye

Perakende Bankacılık Müdürü Taner Akkurt ise, “Sakarya’nın en büyük mesleki tabanlı sivil toplum kuruluşunun 10 bini aşkın üyesine destek verecek olmaktan memnuniyet duyuyoruz. SATSO üyelerinin bu zorlu süreçte faaliyetlerinin aksamaması adına daima yanlarında olacağız. Sakarya iş dünyamıza hayırlı olmasını diliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

26 Mart 2021 , Cuma Bu haber toplam 4481 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU