Günün Tarihi:5 Aralık 2021

4 ilçeye atamalar yapıldı


Teşkilatlanma çalışmalarına başlayan Gelecek Partisi İl Başkanı Fatih Sevindik, İl Başkanlık kurulu belirledi ve dört ilçe başkanının atamasını gerçekleştirdi.

Gelecek Partisi  Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün ile Genel Sekreter Yardımcısı Nuray Sağıroğlu’nun da bulunduğu yetki belgesi takdimine İl Başkanı Fatih Sevindik,  Teşkilat Başkanı Özcan Kam, İlçe başkanları ve partililer de eşlik etti.  Ataması yapılan ilçe başkanları, yetki belgelerini Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun elinden aldı.  Kaynarca İlçe Başkanlığı’na Hikmet Civelek, Karasu İlçe Başkanlığı’na Salim Direk, Ferizli İlçe Başkanlığı’na Hasan Çakır, Taraklı İlçe Başkanlığı’na ise Ali Karagöz atandı. Burada açıklama yapan ilçe başkanları, kendilerine duyulan güven ve teveccüh nedeniyle Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’na ve İl Başkanı Fatih Sevindik’e teşekkür ettiklerini belirterek, ilçelerinde Gelecek Partisi için üstün hizmet sergileyeceklerini, Sakarya’da birinci yapmak için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini belirtti. 

27 Mart 2021 , Cumartesi Bu haber toplam 827 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU