Günün Tarihi:29 Kasım 2021

Söğütlü’ye fiber optik internet


Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten ve Belediye Başkan Yardımcısı Adem Fidan, Türk Telekom Sakarya İl Müdürü Ali Rıza Haznedarı ziyaret ederek ilçede başlatılan fiber optik internet ağı çalışması için teşekkür ettiler.

‘Sıkıntı yaşanmayacak’

Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten, “Tük Telekom İl Müdürümüze daha önce yaptığımız görüşmede ilçemizde internet ağı çalışmasının başlayacağını belirtmişti, aradan geçen bir haftada hemen çalışmalar başlamıştır. Müdürümüze hassasiyeti için teşekkür etmek istedik. Fiber optik internet ile ilçemizde daha sağlıklı hizmet alacağız. İnternet erişiminde sıkıntı yaşamayacağız. Ayrıca müdürümüzün emekliye ayrılacağını öğrendik. Bu haber bizi ne kadar üzse de birlikteliğimiz her daim devam edecek. Kendisine emeklilik hayatında başarı ve sağlık diliyoruz” dedi.

 

Nisan sonunda

Emeklilik için gün saydığını belirten Türk Telekom İl Müdürü Ali Rıza Haznedar ziyaret için teşekkür ederek, “Başkanımızın ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Söğütlü ilçemizde başlattığımız fiber optik çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz. Hedefimiz nisan ayı sonunda çalışmayı tamamlamak. Bu hizmet merkezin yanı sıra kırsal da olacaktır. Vatandaşlarımızı kaliteli ve hızlı internet ile buluşturacağız. Burada görev yaptığımız süre içerisinde unutulmaz ve hizmet dolu süre geçirdik. İlimizde bana gösterilen ilgi için ayrıca teşekkür ediyorum” dedi. 

2 Nisan 2021 , Cuma Bu haber toplam 208 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU