Günün Tarihi:11 Nisan 2021

En iyiler seçildi


Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Sosyal-Kültürel Faaliyetler ve Dijital Yönetim Birimi rehberliğinde Adapazarı Belediyesi, Sakarya Güzel Sanatlar Lisesi ve Tekin Müzik Atölyesi iş birliği ile gerçekleşen ‘Mikrofon Sende’ yarışması sonuçlandı.

5 bin 200 oy

Yarışmanın ikinci ve son turu öğrencilerin parçalarını seslendirdikleri Tekin Müzik Profesyonel Stüdyosu kayıtlarıyla 22 Mart’ta oylamaya sunulmuştu. Sosyal medyada altı finalistin kıyasıya bir mücadelenin içinde girdiği, sonucunun merakla beklenildiği yarışmada 5 bin 200 kişi oy kullandı.

 

Dereceye girenler

Birinciliği Ensar Ali Akçay, ikinciliği Aysu Demirtaş, üçüncülüğü Elif Begüm Erkul, dördüncülüğü Eymen Gezgin, beşinciliği Eren Ertuna ve altıncılığı Eslem Yağmur Tokcanlı kazandı. Yarışmayla ilgili ödül törenin salgının seyrine göre ilerleyen tarihlerde yapılacağı ve kamuoyuyla paylaşılacağı bildirildi.

 

Ses getiren yarışma

Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş, “Adapazarı ilçesi için bir ilk olan  yarışmada gençler yeteneklerini keşfetme ve ortaya koyma adına kıyasıya mücadele içine girdi. Halk oylamasına her anlamda yansıdığını, öğrencileri, velileri ve yarışmanın takipçilerini işin içine katma, heyecanlandırma noktasında ses getiren bir çalışma oldu. Yarışmanın başından sonuna kadar olan süreçte yeteneklerini en iyi şekilde yansıtabilmek adına yola çıkan gençlerin heyecanına ortak olan, onlardan desteklerini esirgemeyen okullara, öğretmenlere ve velilere, sürecin başından sonuna kadar çalışmanın içinde yer alan Adapazarı Belediyesi, Sakarya Güzel Sanatlar Lisesi ve Tekin Müzik Atölyesine gösterdikleri fedakarlık için teşekkür ederiz” dedi.

 

 

2 Nisan 2021 , Cuma Bu haber toplam 1756 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU