Günün Tarihi:11 Nisan 2021

Ferizli Pazarlama anonim oldu


Ferizli Belediyesi Nisan Ayı olağan meclis toplantısında Ferizli Park Bahçe Hizmetleri Gıda Pazarlama İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. unvanının, anonim şirket olarak değiştirilmesi oybirliği ile kabul edildi.

Ferizli Belediyesi Nisan ayı olağan meclis toplantısı, Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda 13 gündem maddesi karara bağlandı.  Başkan Gündoğdu ve meclis üyeleri yayınladıkları ortak bildiri ile emekli amirallerin yayımladığı 'darbe çağrışımlı bildiriye' tepki göstererek, “Uluslararası antlaşmaların tartışılmaya açılması bahanesiyle emekli  amiraller tarafından bir gece vakti yayımlanan muhtıra nitelikli, darbe imalı bildirinin; demokrasimizi ve milli iradeyi yok sayan karanlık mahfillerin bir ürünü olduğu açıktır. Karanlık ve köhnemiş dış mihraklı güçler, eski vesayet anlayışını her fırsatta canlandırmaya çalışmaktadırlar. Bu vesile ile yayımlanan antidemokratik bu bildiriyi Belediye Meclisi olarak şiddetle kınıyoruz.”

Rapor onaylandı

Faaliyet raporunun oylanması öncesi meclis üyelerine 2020 çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Gündoğdu, “Bizim açımızdan 2020 yılının verimli geçtiğini düşünüyoruz. İnşallah 2021 yılı da hedeflediğimiz projelerin, çalışmaların verimli olduğu bir yıl olur” dedi.  Daha sonra meclis gündemine geçildi.  Gündemin ikinci maddesinde Ferizli Belediyesi’nin 2020 faaliyet raporu oybirliği ile kabul edildi.  Üçüncü madde görüşülen Ferizli Belediyesi’ne ait Ferizli Park Bahçe Hizmetleri Gıda Pazarlama İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. unvanının, anonim şirket olarak değiştirilmesi oybirliği ile kabul edildi.

Müftülüğe tahsis

Dördüncü maddede Ferizli Belediye Meclisinin 8 Mayıs 2017 tarih ve 18 sayılı meclis kararı ile oluşturulan Estetik ve Sanat Kurulunun ve Yönetmeliğinin iptal edilerek Sakarya Büyükşehir Belediyesi Estetik kurulunun yetkili kılınması ile ilgili İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün teklifi, oybirliği ile kabul edildi.  Beşinci maddede yer alan Ferizli Merkez Cami’nin bulunduğu 1.845 m²’lik parselin 947 m²’lik kısmı Ferizli İlçe Müftülüğüne tahsis edilmesi ile ilgili Mali Hizmetle Müdürlüğünün teklifi oybirliği ile imar komisyonuna havale edildi.  Toplantıda meclis katipleri, meclis başkan vekilleri ile encümen ve komisyon üyeleri seçildi.

İşte seçilenler

Meclis Başkan Vekilliklerine; 1. Meclis Başkan Vekili olarak Ruhi Şenol, 2. Meclis Başkan Vekili olarak Mustafa Yayla.

Meclis divan kâtiplikleri asil; Abdurrahman Kaşkaş ve Mutlu Bülbül. yedek; Abdullah Kaşkaş ve Mehmet Tunç.

Belediye encümeni; Halim Kılkış ve Abdullah Kaşkaş.

İmar komisyonu; Halim Kılkış, Abdurrahman Kaşkaş, Hakan Demirbaş, Abdullah Kaşkaş ve Necattin Ürdem.

Plan bütçe komisyonu; Kemal Şahintürk, Ruhi Şenol, Muharrem Solak, Abdullah Kaşkaş ve Hüseyin Deniz seçildi.

Hukuk komisyonun; Kemal Şahintürk, Mehmet Tunç, Abdurrahman Kaşkaş, Mustafa Yayla ve Abdullah Efiloğlu.

Tarım ve Hayvancılık Komisyonuna; Mutlu Bülbül, Mehmet Tunç, Muharrem Solak, Mustafa Yayla ve Necattin Ürdem seçildi.

6 Nisan 2021 , Salı Bu haber toplam 1458 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU