Günün Tarihi:11 Nisan 2021

Öğretmenler örnek oldu


Adapazarı Fatih İmam Hatip Ortaokulu öğretmenlerinden örnek bir davranış sergiledi.

Tablet kampanyası

Salgın hastalık döneminde Adapazarı Fatih İmam Hatip Ortaokulu Öğretmenleri, öğrencilerinin eğitimine destek olmak amacıyla okul bünyesinde düzenlenen tablet kampanyasına tam kadro katılarak örnek bir davranış sergilediler. Tablet kampanyası çerçevesinde temin edilen tabletler öğrencilere verildi.

Müdürlerden ziyaret

Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş, İlçe Milli Eğitim Yöneticileri Ahmet Kıvcı, Ahmetlatif Şahin, Fikret Güney, Fikret Güldemir, Hasan Büyükbaş, Sedat Aydın ve Atalay Gürbüz ile birlikte okul öğretmenlerini ziyaret ederek bu örnek davranışlarından dolayı kutladılar.

Öncülük etti

İlçe Milli Eğitim Müdürü Bakırtaş öğrencilerin eğitimine yönelik çeşitli etkinlikler düzenleyen Okul Müdürü Rıdvan Badanka ile tablet kampanyasına öncülük eden müdür yardımcısı Hakan Çağlayan ve tüm okul personeline başarılı çalışmalarından dolayı  teşekkür etti.

7 Nisan 2021 , Çarşamba Bu haber toplam 976 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU