Günün Tarihi:11 Nisan 2021

Öğretmenler atölyede buluşuyor


Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büro Projeler Birimi ve Dijital Yönetim Biriminin önderliğinde hazırlanan İstanbul Gönüllü Eğitimciler Derneği ile iş birliği içinde yürütülen “Online Atölye Çalışmaları” dört farklı eğitimle öğretmenleri yeniden buluşturdu.

Sertifika verildi

Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büro Projeler Birimi ve Dijital Yönetim Birimi önderliğinde İstanbul Gönüllü Eğitimciler Derneği ile iş birliği içinde düzenlenen eğitimler ocak ve mart ayı içinde başarıyla gerçekleştirildi. Eğitime katılan öğretmenlerin isteği üzerine “Uzaktan Eğitimde Oyun, Etkinliklerle Değerler Eğitimi, Online Web Tasarımı ve İz Bırakan Eğitimci Mahir İz” atölye çalışmalarıyla ilgili dört farklı alanda dört farklı eğitim düzenlendi. Öğretmenlerin yoğun ilgi gösterdiği atölye çalışmalarında “İstanbul Gönüllü Eğitimciler Derneği” görevlileri tarafından, eğitimlerin  sonunda katılımcı öğretmenlere sertifika verildi.

Müdürden teşekkür

Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş: “Online Atölye Çalışmaları” nın  zorlu salgın sürecinde öğretmenlerin zamanlarını etkili kullanabilme, mesleki gelişimle ilgili eğitimlerin takip edilmesinin kendilerini geliştirebilme ve değiştirebilme adına önemli olduğunu, öğretmenlerin akademik ve sosyal becerilerine katkı sağlayabilmek adına, projeye öncülük eden İstanbul Gönüllü Eğitimciler Derneği görevlilerine destekleri ve katkıları için teşekkür etti. 

Asli unsur

Bakırtaş, “Her zaman ve her yerde fedakârlık gösteren, kendini geliştirmek ve değiştirmek için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan öğretmenlerimize faydalı olmak amacıyla düzenlenen bu çalışmaların karşılıksız kalmaması sevindiricidir. Mesleki gelişim ve değişim yetkinliğini arttırma noktasında kendini geliştirmek adına fedakârca çabalayan, eğitimin asli unsuru olan öğretmenlerimizin destekçisiyiz” dedi. 

7 Nisan 2021 , Çarşamba Bu haber toplam 973 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU