Günün Tarihi:11 Nisan 2021

Akyazı’da icradan tarla alınacaktır


Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yer alan duyuruya göre; Akyazı Eskibedil Mahallesi'nde 6500 m² tarla icradan satılacak.

Akyazı İlçesi, 158 Parsel, Eskibedil Mahallesi, Kavaklık mevkiinde bulunan taşınmaz borçlu adına tam hisseli 6.500,00 m² alana sahip tarla vasfı ile tapu siciline kayıtlı olup, geometrik olarak dikdörtgen topografik olarak düz bir yapıya sahip, güney yönünden kadastral toprak yola 46,8 metre cephesi bulunmakta, hali hazırda sürülü vaziyette, killi tınlı toprak yapısında, derin profilli, verimli, münavebeli ekim nöbetine uygun, tuzluluk ve drenaj problemi bulunmamakta, yıllık ortalama yüksek yağış alan bölgede, tarımsal amaçlı kullanılmakta, 2. sınıf tarım arazisi niteliğindedir. Meskun mahal yakın, su, elektrik vb. kamu hizmetlerinden yararlanmamakta, kuşbakışı yaklaşık olarak güney yönünde en yakın meskun mahalle 200 metre ve Akyazı şehir merkezine 7 km mesafededir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

 

7 Nisan 2021 , Çarşamba Bu haber toplam 521 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU