Günün Tarihi:9 Mayıs 2021

Erenler'de konut icradan satılacak


Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yer alan duyuruya göre; Sakarya Erenler'de dubleks konut icradan satılacak.

Erenler ilçesi Erenler Mahallesi 9453 parselde 132,94 m² alanlı arsa vasfında tapuya kayıtlıdır. Parsel doğudan yola cepheli olup Türbe Camii'nin 141 metre güneybatısında, Kızıl Düğün Salonu'nun 490 metre kuzeydoğusunda, Adapazarı Belediyesi Hızırtepe Kapalı Pazar yerinin 399 metre kuzeybatısında, Yavuz Selim Caddesinin 68 metre kuzeybatısında ve 7088. sokağa cepheli vaziyette kalmaktadır. Düz bir zemin yapısına sahip olan parsel tüm belediye hizmetlerinden yararlanmaktadır. Parsel etrafı konut tarzı yapılarla çevrili vaziyettedir. Parsel üzerinde 76 m² oturma alanlı, 2 katlı yapı bulunmaktadır. Yapının ahşap çatısı, kiremit örtülü, dışı sıvalı, boyalı, doğramaları ahşaptır. Dubleks mesken olarak kullanılan mesken, zeminde bir oda, salon-mutfak, wc-banyo olup içeriden merdivenle geçişi sağlanan birinci katta üç oda, banyo bulunmaktadır. Yapının koridor ve mutfak zeminiyle ıslak hacim zemin ve duvarları fayans, diğer yerler laminat parke kaplıdır. Tavan ve duvarları sıvalı ve boyalıdır. Yapının mutfağında, tezgah ile tezgah üstü ve tezgah altı dolapları bulunmaktadır. Yapının ısıtması, doğal gaz kombiyle sağlanmaktadır. III-A Grubu olan yapının hali hazır durumuyla yıpranma durumu %10'dur.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

 

9 Nisan 2021 , Cuma Bu haber toplam 440 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU