Günün Tarihi:19 Mayıs 2021

Eşraf sofrası kurulacak


Sakarya Eşraf Platformu, CHP İl Başkanı Ecevit Keleş'i ziyaret etti. Ziyarette konuşan Platform Başkanı Faruk Kır, pandemi sonrası 'Eşraf Sofrası' adı altında milletvekilleri ve partilerin başkanlarını ağırlamak istediklerini söyledi.

Gerçekleştirilen ziyarete Eşraf Platformu Başkanı Faruk Kır, yönetim kurulu üyeleri Mustafa Toçoğlu, Ercan Açıkgöz, İbrahim Koşutan, İlhami Aykaç, Ercan Oylu, Ubeydullah Çevik yer aldı. Ziyarette Platform Başkanı Faruk Kır, kuruluş amaçları hakkında bilgi verdi. Kır, ilimizin Marmara Bölgesinin kalkınmaya müsait en önemli şehirlerinden biri olduğunu, gerçekleştirilecek yatırımlarda birlikte hareket etmenin öneminden bahsetti.

 

Şehir için

Kır konuşmasında, "Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir şehri bırakabilmenin hazzını hepimiz yaşamalıyız. Sakarya aidiyet duygusuyla siyasetin, bölgesel çıkarlar gözetilerek yapılmasının şehrimiz için çok büyük fayda sağlayacağına inanıyorum. Pandemi sonrası projelerimiz olacak. Bunlardan biride ilimizde faaliyet gösteren siyasi partilerin il başkanları ve milletvekillerinin katılımıyla bir araya gelerek 'Eşraf sofrası' kuracağız” diyerek, CHP İl Başkanı Ecevit Keleş'i davet etti.

 

Şehir kazanır

CHP İl Başkanı Ecevit Keleş ise gerçekleştirilen ziyaretten dolayı Eşraf Platformuna teşekkür ederek, "STK'ların varlığı demokrasinin vazgeçilmez unsurlarıdır. Koordineli bir çalışma neticesinde, karşılıklı fikir alışverişiyle elbet şehir kazanır ülke kazanır. Yarınlar çok daha güzel olur "dedi. Platformun çalışmalarını takip ettiğini ve başarılı bulduğunu ifade eden Ecevit Keleş iadei ziyarette bulunacaklarını söyledi.

 

10 Nisan 2021 , Cumartesi Bu haber toplam 1375 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU