Günün Tarihi:19 Mayıs 2021

İYİ Parti’ye sofra daveti


Sakarya Eşraf Platformu ziyaretlerine İYİ Parti İl Başkanlığıyla devam etti. Platform Başkanı Kır, Başkan Kılıçaslan’ı, şehir için kurulması düşünülen eşraf sofrasına davet etti.

Davette bulundu

Ziyarette konuşan Başkan Faruk Kır, Sakaryalılık ruhuyla hareket edebilen tüm çalışmaların başarıya ulaşmamasının mümkün olmadığı belirterek, ''Bu aidiyet duygusu şehrimizin dönüşümüne kalkınmasına ve hızla ilerlemesine büyük katkı sağlayacaktır. İktidarı ve muhalefetiyle Şehrimiz hakkında hayata geçirilecek ve toplumu direk ilgilendiren kalıcı eserlerin,  ortak akıl istişare ve demokrasi kültürüne uygun olarak alınmasından yanayız.  Fikrimizin beyan edilmesi talep edilen her yerde toplum adına zaman ve mekân gözetmeksizin olacağımızı ifade ediyorum'' diyerek kuracakları Eşraf Sofrasında beraber olabilmek için davette bulundu.

 

Şehrin kalkınması

Başkan Selçuk Kılıçaslan'a ve beraberinde heyetine çalışmalarında başarılar diledi. İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ise, ''Şehrimizin kalkınması, gelişmesi ve daha ileriye gidebilmesi için bizlerde İYİ Parti yönetimi olarak üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmeye çalışıyoruz. Gayret ve çabalarımızla kalkınan gelişen daha müreffeh bir hale gelmesini arzuladığımız Sakarya'nın inşası için söylemlerimizi her platformda çekinmeden aktarıyor ve aktarmaya da devam edeceğiz'' dedi.

 

Renk kattı

Platformun şehre farklı bir renk kattığını ve çalışmalarının da başarıyla ilerlediğini gözlemleyen Başkan Kılıçaslan,  planladıkları Eşraf Sofrası organizasyonuna katılım sağlayacaklarını söyledi.

 

14 Nisan 2021 , Çarşamba Bu haber toplam 701 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU