Günün Tarihi:21 Eylül 2021

Üyelere % 5 indirim


Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) ile Karma Fuarcılık arasında imzalanan “PSB Anatolia Peyzaj Süs Bitkileri, Bahçe Sanatları ve Ekipmanları Fuarı” işbirliği ile üyelere % 5 indirim uygulanacak.

Fuar için birleştiler

SATSO’da imzalanan işbirliği protokolü kapsamında 8-11 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilmesi planlanan fuar ile ilgili her iki tarafın da fuarın tanıtımı, yürütülmesi gibi konularda yükümlülükleri belirlendi. Fuara katılacak SATSO üyesi firmalara da protokol kapsamında çeşitli indirim imkanları sağlanmış olacak.  SATSO üyesi firmalar, fuarda stant açabilmek için Karma Fuarcılık tarafından uygulanan yeniden katılım indirimlerinden yararlanmakla birlikte, %5 ek indirime de bu protokol kapsamında sahip olacaklar.

Fuarlar önemli

Protokolün ardından değerlendirmede bulunan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, “Bugün artık sadece kaliteli mal üretip pazara sürmek başarı elde etmek ve satış yapabilmek için yeterli değil. Böylesi bir pazar ve rekabet ortamında da ticari ihtisas fuarlarına katılım, firmalara oldukça önemli avantajlar sunmakta ve hem pazarlama hem de tanıtım aktivitelerini bir arada yürütmelerine olanak sağlamaktadır. Bu doğrultuda 3 yıl önce Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nın girişimleri ve destekleriyle başlatılan ve devam eden Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivalimiz de Pazar ve tanıtım anlamında ciddi bir kitleye ulaştı.”

Soluk getirecek

Altuğ, “2021 yılı için festivalden fuara dönüştürmek için gayretlerimiz neticesinde Türkiye odalar ve Borsalar Birliği’nin fuar takviminde PSB Anatolia Peyzaj Süs Bitkileri, Bahçe Sanatları ve Ekipmanları Fuarı olarak yerini aldı.  Bu fuar ile sektörümüze, şehrimize yeni bir soluk katacağımıza inanıyoruz. PSB Anatolia Peyzaj Süs Bitkileri, Bahçe Sanatları ve Ekipmanları Fuarı ile birlikte Sapanca ilçemizde sahip olduğumuz güzide fuar ve festival alanımızın daha nice organizasyonlara ev sahipliği yapabileceğini ümit ediyoruz. Şehrimize hayırlı olsun” dedi.

Hedefe göre yön

Karma Fuarcılık Genel Müdürü Remzi Adıyaman ise, SATSO işbirliği ile yenilikçi ve gelişim odaklı olarak fuarı ileriye taşıyacak, sektör beklenti ve hedeflerine göre yön verecek, katılımcı ve ziyaretçi memnuniyetini ön planda tutarak hareket edeceklerini belirterek, işbirliği protokolünün Sakarya için hayırlı olması temennilerinde bulundu.

 

16 Nisan 2021 , Cuma Bu haber toplam 199 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU