Günün Tarihi:19 Mayıs 2021

Ömercikler ’de iki sorun birden çözülüyor


Akyazı Ömercikler Mahalle Muhtarı Ömer Bozkurt’un, Telekom Akyazı Şubesi ile yaptığı görüşme sonucunda çekilen internet çilesi sona ererken, SASKİ ile yapılan görüşmeler sonucunda da asbest borularının değiştirilmesi kararı alındı.

Ömercikler Muhtarı Ömer Bozkurt, Akyazı Telekom yetkilileri ile yaptığı görüşmenin olumlu sonuçlanması sonrası mahallede fiber kablo döşeme çalışmaları başladı. Çalışma tamamlandığında Ömercikler Mahallesi’nde internet sorunu sona erecek.  Daha sonra SASKİ ile yapılan görüşmeden sonra ekipler mahallede su kaçağını önlemek için çalışma başlattı. Çalışmalar sonrasında su kaçaklarının önleneceğini belirten Muhtar Bozkurt,  “Şimdi sıra asbest su borularının değişmesine geldi. Değişimle ilgili ihale yapıldı ve  yetkililerden aldığımız bilgiye göre 3 ay içerisinde Ömercikler Mahallemizde iki önemli sorunu ortadan kaldırmış olacağız. Bu nedenle Telekom ve SASKİ yetkililerine teşekkür ederiz” dedi.  

21 Nisan 2021 , Çarşamba Bu haber toplam 241 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU