Günün Tarihi:19 Mayıs 2021

Geleceğe hem su hem mesaj bıraktılar


22 Mart Dünya Su Günü münasebeti ile Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından “Geçmişe İze Geleceğe Biz Projesi” kapsamında 'Geleceğe Su Bırak Video Yarışması' düzenlendi.

10 eser finalde

Belirlenen kriterlere uygunluk bakımından seçici kurul Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Recep Karaahmetoğlu, Su ve Kanal İşletme Dairesi Başkanı Seyit Sakallıoğlu, Eğitim Sosyal ve Kültürel Faaliyetler Şube Müdür Vekili Suzan Yazıcı Arabul, Gençlik Hizmetleri Şube Müdür Vekili Yavuz Çangir ve diğer jüri üyeleri tarafından dikkatle incelendi ve içlerinden 10 tanesi finale kaldı.

 

Yarışma birinci

Jüri üyeleri finale kalan 10 eseri değerlendirmelerde bulunarak tekrar inceledi ve dereceye giren ilk üç eseri belirledi. 8 Nisan Perşembe günü Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Resmi Instagram sayfasında yapılan canlı yayında ilk üç dereceyi paylaşan öğrenciler ilan edildi. Buna göre yarışma 1.ncisine Serdivan Gençlik Merkezi bahçesinde yer alan çam fidanına, üzerinde ‘Hakan Caba 'Geleceğe Su Bırak Yarışması Birincisi' yazılı bir plaket çakılarak ismi verildi.

 

Teslim edildi

Yarışma 2.ncisi Beyza Kırar’a ödül ve hediyeleri ise Eğitim Sosyal ve Kültürel Faaliyetler Şube Müdür Vekili Suzan Yazıcı Arabul ve  Gençlik Hizmetleri Şube Müdür Vekili Yavuz Çangir tarafından, Adapazarı Eser Okulu’nda teslim edildi. Yarışma 3.ncüsü Aysima Çolak’a ödülü Eğitim Sosyal ve Kültürel Faaliyetler Şube Müdür Vekili Suzan Yazıcı   tarafından, Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde teslim edildi.

 

21 Nisan 2021 , Çarşamba Bu haber toplam 375 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU