Günün Tarihi:19 Mayıs 2021

‘Mavi Düşün’ en iyisi seçildi


Ortaöğretim Genel Müdürlüğünün Türkiye geneli düzenlediği "Mavi Düşün" liseler arası bilgi yarışmasında Şehit Yılmaz Ercan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Sare Nur Nalçık Sakarya birincisi oldu.

Okul Müdürü Kadir Gezer, “Birikimi, kıvrak zekâsı, çalışkanlığı ve dikkati ile her zaman üstünlüğünü hissettiren kızımızı ve ailesini bu büyük başarıdan dolayı tebrik ediyoruz. Okulumuz Şehit Yılmaz Ercan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu ailesi olarak öğrencimizi yarışmaya hazırlayan öğretmenine ve kızımıza destek veren ailesine teşekkür ederek başarı belgesini okulumuzda verdik. Gelecekte daha büyük başarılara imza atacağına emin olduğumuz kızımıza eğitim-öğretim hayatında üstün başarılar diliyor; okulumuzu, ilimizi temsil edeceğine inancımız ile yolun açık olsun, başarıların daim olsun diyoruz.” dedi. İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, MEB'in düzenlediği yarışmada ilimizi temsil etme hakkı kazanan öğrencimizi, okulumuz yöneticilerini, öğretmenlerini ve ailesini tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

24 Nisan 2021 , Cumartesi Bu haber toplam 431 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU