Günün Tarihi:19 Mayıs 2021

SASKİ çağrıya sessiz kalmadı


Akyazı Reşadiye Muhtarı İmdat Yılmaz’ın özellikle yaz aylarında içmesuyumuz yetmiyor çağrısı üzerine SASKİ ekipleri sondaj çalışmalarına başladı.

Yetkililere içmesuyu konusunda sıkıntı yaşadıklarını bildiren Reşadiye Mahallesi Muhtarı Yılmaz, “ Yaz aylarında mahallemizin nüfusu artıyor ve içmesuyumuzda azalma meydana geliyor. Aynı zamanda içmesuyu kaliteli olmadığı olmadığı için mahallemize gelip su alıp götüren çok sayıda çok sayıda da komşu mahalleli ve Akyazı İlçe merkezinde yaşamlarını sürdürenleri de bu nüfus artışına dahil ettiğimiz de içmesuyumuz yetmiyor.”

Teşekkür etti

Muhtar Yılmaz, “Müracaatlarımızı kabul edip çalışma başlatan Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ile SASKİ Genel Müdürü Yiğit Turan’a teşekkür ederim. Sondaj çalışmamızın dördüncü gününde 80 metreye inildi, 200 metreye inilmesi planlanıyor. Yeterli miktarda temiz ve sağlıklı içmesuyuna kavuşmayı diliyorum” dedi.

4 Mayıs 2021 , Salı Bu haber toplam 180 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU