Günün Tarihi:19 Mayıs 2021

Adapazarı Belediyesi’nde ihale


Beton parke, yağmur oluğu, prizma taş, beton bordür, geçmeli bordür, şev taşı, wash beton, görme engelli kılavuz taşı görme engelli yön ve uyarı taşı alınacak.

İhale

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yer alan duyuruya göre; Adapazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından beton parke, yağmur oluğu, prizma taş, beton bordür, geçmeli bordür, şev taşı, wash beton, görme engelli kılavuz taşı görme engelli yön ve uyarı taşı alımı işi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.

Sorumluluk

Malzemenin nakliyesi yükleniciye ait olmak üzere, Adapazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne ait Dağdibi mevkiinde bulunan şantiyeye ve istenildiğinde Adapazarı Belediyesi sınırları içerisindeki bir sahaya idarenin ihtiyacı doğrultusunda, idarenin bildireceği cins ve miktarlardaki malzeme paletler halinde teslim edilecektir. Ayrıca teslimattan sonra boşalan paletler yüklenici tarafından toplanacaktır. Kaybolan boş paletlerden idaremiz sorumlu değildir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

 

4 Mayıs 2021 , Salı Bu haber toplam 201 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU