Günün Tarihi:21 Haziran 2021

Taşburun’da ev ve bahçesi satılacak


Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yer alan duyuruya göre; Akyazı Taşburun Mahallesi’nde ev ve bahçesi icradan satılacak.

Akyazı İlçesi, 141 Ada, 16 Parsel, TAŞBURUN Mahallesi, Orta Mahalle Mevkii, tapuda Ahşap Ev ve Fındıklık nitelikli taşınmazın tamamı. Taşınmazın yüz ölçümü 5.859,51 m2'dir. Taşınmaz üzerinden elektrik yüksek gerilim hattı geçmekte, güney yönünden stabilize kadastral yola cepheli, topografik olarak engebeli %2-4 eğimli, geometrik olarak yamuk dikdörtgen bir yapıya sahip, yüksek manzaralı şehir ve orman manzaralı, halihazırda üzerinde yetişkin incir, erik, kayısı, ceviz, fındık ağaçları var. Meskun mahalle içinde, yol, su, elektrik vb. her türlü kamu hizmetlerinden yararlanmakta, kuşbakışı yaklaşık olarak kuzeydoğu yönünde mahalle merkezi 1 km, kuzey yönünde Akyazı ilçe merkezine 6 km mesafededir. Adresleri tespit edilemeyen ve tapu kaydında da bulunmayan ilgililer ve tebligat yapılamayan ilgililere, taşınmazın gazetede yayımlanacak açık artırma ilanı tebliğ yerine geçecektir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

 

7 Mayıs 2021 , Cuma Bu haber toplam 102 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU