Günün Tarihi:23 Haziran 2021

Karadere ormanlarında denetim


Sakarya Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı birimler, yürütülen ormancılık faaliyetlerin kapsamında denetim ve incelemelerine devam ediyor.

Denetim yapıldı

Denetim programları doğrultusunda, Bölge Müdür Yardımcıları  Halis Belen ve Yakup Eraslan başkanlığında,  idari-teknik personelin ve orman muhafaza memurlarının katılımı ile birlikte toplam 20 kişilik personel, 09. Hendek Orman İşletme Müdürlüğü, Karadere Orman İşletme Şefliği sorumluluk alanında bulunan, 2021 yılı 64,94,134,170 ve 171 nolu üretim bölmelerinde; damga, üretim ve standardizasyon işlerini denetledi. 

Usulsüzlüğe rastlanmadı

Üçer kişilik ekipler araçları ile birlikte, Karadere Şefliği’ndeki 64,94,134,170 ve 171 nolu bölmelerde damgalama ve üretim faaliyetlerini kontrol edilmek üzere, ilgili bölmelerin tamamı yukarıdan aşağıya doğru gezilerek kontrol edildi. Arazide yapılan denetim ve kontrollerin ardından, Bölge Müdür Yardımcıları başkanlığında,  İşletme Müdürlüğü merkezinde,  gezilen bölmeler ile ilgili bir değerlendirme toplantısı yapıldı. Yapılan tespitler neticesinde;  damgalama ve üretim işlerinin tekniğine uygun olarak yapıldığı, damgasız, yüksek kesim ve herhangi bir usulsüz  ağaç kesimine rastlanmadığı tespit edildi.  Üretim dosyalarında görülen eksikliklerin tamamlanarak biran önce giderilmesi talimatlandı.

 

12 Mayıs 2021 , Çarşamba Bu haber toplam 265 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU