Umutlar tavan yaptı yazısını arkadaşına e-posta gönder

Adınız :
Kimden : Kime :
Mesajınız :

Umutlar tavan yaptı20 Mayıs 2021, Perşembe

Umutlar tavan yaptı

     Biz Adapazarlıyız hafız. Nasıl başlarsak öyle bitiririz. En azından bu sezon öyle olmalı. Üç sezondur kaçan Mersin ve Bursa finali ile geçen yıl gelen Antalya hezimeti, ben dahil hiç birimizin hafızasından silinmedi.

     Bu sezon ise kazın ayağı öyle değil. Tüm Sakaryalıların umutları tavan yaptı ve ‘o sezon bu sezon’ diyorum. Bir ayrıcalığımız daha var. Şampiyonluk kupası bizzat Kuzey’in çocukları liderliğinde Sakarya’mıza hediye edilecek. Daha önce Cevat Ekşi Başkanlığında Bursa finalinde kaybettiğimiz kupa, bu sezon sevgili Ekşi’nin tecrübesi ile bizim olacak. Söylediğim gibi ‘biz Adapazarlıyız hafız’.

     Üstelik bir farkımız daha var; Karadeniz’in azgın dalgaları yüzümüze Çam dağının esintilerini sırtımıza yüklemişiz. O kupa bu sene buraya ya gelecek, ya da gelecek.

     Bugün oynanacak Kırşehir Belediyespor maçında olmayı çok istedik. Karasulu muhtarım İsmet Turan ile birlikte Kırşehir’e gidecektik ama rakip takım yönetiminin tutarsız davranışları bize engel oldu. Olsun bugün Kırşehir AHİ Stadında olamayacağız ama kalbimiz Sakaryaspor’la birlikte atacak. Tüm dualarımız Teknik Heyet ve futbolcularımız için. Oradan galibiyet ile döneceğinden eminim.

     Hani daha önce, lig oynanırken yazmıştım; ‘kafaları karıştıran tek sebep kongre’ diye. Çok şükür bu durum şimdilik yok. Bu sebeple teknik heyet,  futbolcu ve yönetim rahat. O sebeple bu sene şampiyonluğun geleceğini düşünüyorum. Şimdilik bu kadar. Şen ve esen kalın.

---