Günün Tarihi:29 Kasım 2021

Durmuş Makedonya’dan mesaj gönderdi


Sakarya İl Millî Eğitim Müdürlüğü’nün konsorsiyum liderliğinde EVPRO Erasmus + Bireylerin Öğrenme Hareketliliği için 10 okulumuzun yöneticileri ile Geleceğin Sınıfları (Future Classroom) Eğitimi için Kuzey Makedonya Üsküp’e giden İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş pazartesi mesajını “Balkanlardan Çocuklarıma Sıcak Bir Günaydın” başlığıyla yayımladı.

Durmuş, 25 Mayıs Dünya Etik Günü’ne vurgu yaptığı mesajında, “Balkanlardan çocuklarıma sıcak bir günaydın.  Toplumları bir arada tutan, bireye toplum içinde saygınlık kazandıran,  yazılı olmayan kurallar vardır. Biliriz ki ‘yapılması gereken odur.’ Öğrendiğimiz iyi ve doğru olan ne varsa bizi tek bir şeye yönlendirir: Zihin  ve ahlak açısından  kabul edilebilir olana... Şunu akılda tutmalıyız ki tek kanatla uçamaz hiçbir kuş. Yükseklere kanat çırpıp dağların ötesini görebilmek için aklı ve ahlak kurallarını rehber edinmeliyiz. Bu niyetle yola revan olmalıyız. Ecdadın izini sürerek geleceği şekillendirmek adına çıktığımız yollar açık olsun. Bugün Makedonya, yarın kim bilir neresi? Çabamız sizin için. Hepinize iyi dersler” ifadelerini kullandı. 

25 Mayıs 2021 , Salı Bu haber toplam 225 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU