Günün Tarihi:23 Haziran 2021

CHP Akyazı’da anlamlı gün


CHP Akyazı İlçe Örgütü tarafından düzenlenen törenle partiye katılım, engelli araç ve öğrencilere tablet dağıtım yapıldı.

Tekerlekli sandalye

Akyazı Kılıçoğlu Düğün Salonunda gerçekleşen toplantıya Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç katıldı. Emekli öğretmen Emir Uzman’ın başarıyla sunduğu toplantıda açılış konuşmasını yapan Akyazı İlçe Başkanı Mustafa İyiyazıcı, göreve geldikten sonra yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi  Temin ettikleri tekerlekli sandalye dağıtımını yapmak için toplantıya katılan Engelliler Derneği Başkan Yardımcısı Gürkan Canol, CHP Adapazarı İlçe Başkanı Füsun Çetin, İl Gençlik Kolları Başkanı Ulaş Yusuf Konyalı, Parti Meclisi Üyesi ve eski İl Başkanı Ayşe Taşkent ve İl Başkanı Ecevit Keleş de birer konuşma yaptılar.

 

Mafya ilişkileri 

Sakarya Milletvekili ve Grup Başkan Vekili Engin Özkoç yaptığı konuşmada siyasi iktidarı ve Cumhur ittifakını eleştirerek, bir kez daha 128 milyar doların nerede olduğunu sordu. İktidar ve mafya ilişkilerinden de bahseden Özkoç, “Günlerden beri bu konu konuşuluyor birçok isimler havada cirit atıyor ama tek bir adli yetkili çıkıpta işlem yapmıyor. Ruhsar Pekcan’ın yaptıkları yanına kar mı kalacak? diye sordu. Özkoç, iktidara geldiklerinde temiz, ekonomisi tıkır tıkır işleyen, herkesin hakkını aldığı, gazetecilerin hür ve istedikleri gibi yazabileceği, herkesin korkmadan konuşabileceği ve eleştirebileceği, çiftçinin, esnafın, emeklinin, kısaca her kesimin mutlu olacağı bir Türkiye vaadinde bulundu.  

 

Tablet ve sandalye

Konuşmalardın tamamlanmasının ardından tekerlekli sandalye ve tabletler dağıtıldı, partiye hizmet etmiş olanlara plaketle teşekkür edildi. Zaman yetmediği için partiye katılan 100 yeni üyenin rozetlerinin daha sonra takılacağı açıklandı. Akyazı İlçe Başkanı Mustafa İyiyazıcı ve Yönetim Kurulu üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları Başkan ve yönetim kurulu üyeleri toplantılarına katılan misafirlere ev sahipliği yaptılar. 

29 Mayıs 2021 , Cumartesi Bu haber toplam 378 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU