Günün Tarihi:23 Haziran 2021

‘Esnafa bir dokunduk bin ah işittik’


Saadet Partisi Sakarya İl Başkanlığı yaptığı olağan kongre sonrası oluşturduğu yeni il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte vatandaşların sorunlarını birebir dinlemek için saha çalışmasına başladı.

Seçim ittifakı

İl Başkanı Hasan Zengin, Ferizli ilçe Başkanı Halim Aşık ve yönetim kurullarının Ferizli ziyaretinde esnafların ve vatandaşların sorunları dinlendi.  Esnaflara konuşan İl Başkanı Zengin, “Ülke gündemi farklı bir konuyu tartışıyor ancak vatandaşın gündemi tamamen farklı. Esnafımızın ciddi sıkıntıları var. Bu sıkıntıların farkındaydık ama gerçekleştirdiğimiz ziyaretler sonrası sıkıntının bizimde tahminlerimizin çok üzerinde olduğuna şahit olduk. Esnafımıza bir dokunduk bin ah işittik. Malumunuz bir süredir seçim ittifakları konuşuluyor. İlgili ilgisiz herkes partimizi  ve diğer partileri bir tarafa , bir ittifaka yakıştırma peşinde. Biz Saadet Partililer olarak Milli Görüşçüler olarak diyoruz ki ittifaklar yeni sistemle birlikte gerekli hale gelmiştir bu bir gerçektir” dedi.

Geçim ittifakı

Zengin, “Bu konu seçim zamanı geldiğinde konuşulup karara bağlanacak bir meseledir. Bu konuların gündemde olması milletimizin gerçek sıkıntılarını perdelediği için hayat pahalılığına, adaletsiz gelir dağılımına, üretmeyen ekonomiye, işsizliğe, ağır vergilere hayır diyen herkesle geçim ittifakında buluşma kararı aldık. Çünkü milletimizin tenceresi kaynamıyorken derdimiz seçim değil geçimdir. Milletimizin sıkıntılarını çözecek liyakatli kadrolara ve projelere sahibiz hamdolsun. Sakarya’mızda gidilmedik ilçe, basmadığımız toprak kalmayacaktır. Çünkü milletimizin ekmek gibi, su gibi Saadet Partisi’ne, milli görüşe ihtiyacı var” şeklinde konuştu.

 

29 Mayıs 2021 , Cumartesi Bu haber toplam 410 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU