Günün Tarihi:23 Haziran 2021

Otobüs şoförlerine ilkyardım eğitimi


Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet sunan otobüs şoförlerine sağlıklı bir ulaşım için ilk ve acil yardım eğitimi verildi. Uzmanlarca gerçekleştirilen eğitime katılan personele acil durumlara zamanında ve doğru müdahalenin nasıl yapılacağı sözlü ve uygulamalı olarak anlatıldı.

Kaliteli hizmet

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, kaliteli hizmet anlayışını her geçen gün daha ileri taşımak için kurum içi personel eğitimleri kapsamında belediye otobüs şoförlerine ilk ve acil yardım eğitimi verildi. Verilen eğitimlerde yaşanabilecek olumsuzluklara karşı şoförlere anında müdahalede bulunmaları için gerekli bilgiler sözlü ve uygulamalı olarak anlatıldı.

Belge takdimi

Ulaşımı sağlayan 79 personele katıldıkları eğitimlerin sonunda ilk yardım belgeleri takdim edildi. Kurum tarafından yapılan açıklamada, “Eğitimlerle toplu taşımada maksimum memnuniyeti hedefleyerek, vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz” ifadeleri kullanıldı.

 

3 Haziran 2021 , Perşembe Bu haber toplam 517 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU