Günün Tarihi:23 Haziran 2021

Taraftar tedirgin


Uğur Akkuş ve arkadaşlarının, genel kurul ve transferler ile ilgili çalışmalarını yakından takip eden taraftarlar, resmi imzalar atılana kadar rahat olmayacaklarını söylediler.

Olmasın: Başkan adayı Uğur Akkuş’un;” Siyasiler taraf olmasın” şeklindeki açıklamasını değerlendiren taraftarlar, futbolun önemli ve pahalı bir sektör olduğunu, Sakaryaspor konusunda istekli olan iş insanı Uğur Akkuş’a şans verilmesi gerektiğini söylediler.

Borç çok: Bugüne kadar parası ve gücü bulunmayanların Sakaryaspor’a hiçbir katkı sağlayamadığını söyleyen taraftarlar; ”Sakaryaspor’un borçtan kurtulması için şehrin birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Bu yüzden siyasiler taraf olmasın. Gücüne ve cebine güvenenler ile yola çıkılsın” dediler.

Bekliyoruz: Kongre günü delegelere önemli iş düşeceğini hatırlatan Sakaryaspor sevdalıları; ”Gerginlik olacağı ile ilgili endişemiz var. Bu yüzden Kongre günü geniş güvenlik önlemi alınmalı. Genel kurul alanına görevliler ve delegelerin haricinde hiç kimse alınmamalı” diyerek uyarılarda bulundular. 

9 Haziran 2021 , Çarşamba Bu haber toplam 362 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU