Günün Tarihi:23 Haziran 2021

‘KANITLAYIN’


AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, ‘Milletvekilinin selamıyla belediyelere fatura kesip tahsilat yapan bir gazeteci var" konulu haber ve iddialara ilişkin bir açıklama yaptı.

Milletin parası

Basında çıkan iddialar ile ilgili AK Parti'li hiçbir milletvekili ve belediye başkanının isminin aynı yerde anılamayacağını belirten Tever, "Konuyla ilgili ne partimiz, ne de milletvekillerimiz tarafında böyle bir olay vuku bulmamıştır. Hiçbir milletvekilimiz bugüne kadar herhangi bir konuda bir kişiyi diğerinden farklı veya üstün tutmamıştır. Hiçbir belediyemiz milletin bütçesini, milletin parasını, tüyü bitmemiş yetimin hakkını ve hukukunu bugüne kadar kimseye peşkeş çekmemiş bundan sonra da çekmeyecektir” dedi.

 

İspatla mükellef

Tever, “AK Parti'nin geleneğinde, kültüründe selamla siparişle iş yaptırma yoktur. AK Parti mensubu hiçbir milletvekili etik dışı işlere tevessül etmemiştir ve etmez. Müddei iddiasını ispatla mükelleftir. Müddei olan buradaki basın mensuplarına soruyoruz? İddialarda adı geçirilen ve zan altında bırakılan milletvekillerimiz ve belediye başkanlarımız kimlerdir? Konu bahse geçen, gazeteci ve meslek arkadaşınız kim ve ya kimlerdir? Milletin partisi AK Parti'mizi bu şekilde haberlerle polemik haline getirmek isteyenleri, bilgi kirliliği yaratarak gündem oluşturma çabasına girenleri kamuoyunun vicdanına havale ediyorum" dedi.

 

10 Haziran 2021 , Perşembe Bu haber toplam 347 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU