Günün Tarihi:17 Mayıs 2022

‘Halkımızla geçim ittifakı kurduk’


Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Hasan Zengin ve yönetim kurulu üyeleri yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi vererek, halkla geçim ittifakı kurduklarını açıkladılar.

Yönetim kurulu

İl Başkanı Hasan Zengin, Tanıtım ve Medya Başkanı Selman İskender, Hukuki İşler Başkanı Ramazan Özer, Muhasebe ve Mali İşler Başkanı Uğur Girgin, Seçim İşleri Başkanı Yunus Yıldırım, Teşkilatlanma Başkanı Cahit Baykal, İl Müfettişi Ahmet Manav, Dış İlişkiler Başkanı Metin Özdin, STK ve Halkla İlişkiler Başkanı Bahadır Yıldırım, Gençlik Kolları Başkanı Yunus Erdoğan basın mensuplarıyla kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

 

Başkan bilgi verdi

Başkan Hasan Zengin, partisinin yerel ve ulusal politikalarını anlatarak,"52 yıldır 4 siyasi parti kapatmış, köklü bir yapının temsilcileriyiz. Her dönemde insanlara ulaşan bir yapıya sahibiz. Sermayenin hak içinde eşit olarak dağıtıldığı bir Sakarya ve Türkiye için, yeni yönetimiz ile görev başındayız" şeklinde konuştu

 

Sakarya için

Yeni yönetim olarak siyasi çalışmaları hakkında bilgi veren Zengin, "Parti çalışmalarımızı iki grupta topladık, ilk grupta genel merkezli siyasi çalışma, ikinci gurupta ise Sakarya için çalışma. İcra kurulları oluşturarak, her ilçede araştırmalar yaparak, o ilçenin sorunlarına yönelik çalışmalar yapıyoruz. Bizim parti olarak herkesin tanıdığı ve sevdiği rahmetli Cevat Ayhan bakanımız gibi bir rol modelimiz var" dedi.

 

Asıl ittifak

Uzun yıllardır gündemlerinde olan ve halka anlattıkları birçok konunun bugün ekonomik kriz ile vatandaş üzerine etkili olduğunu söyleyen Zengin, "Bugün milletimiz asıl derdi geçim. Halkımız evlerindeki tencerenin kaynamasını istiyor. Bizde onlarla aynı düşünceyi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizim asıl ittifakımız, halkımızla yaptığımız ittifak. Bu nedenle Geçim ittifakını hayata geçirdik.” dedi.

 

Liyakatlı bürokratlar

Bir soru üzerine İl genelinde, Sakarya’nın liyakatlı bürokratlara ihtiyaç olduğunu vurgulayan Zengin yerel yönetimleri ve belediyeleri de eleştirerek, "Yetenekli, işini bilen kadrolar kızağa çekilmiş durumda. Bu bürokratların yerine yandaşlar yerleştirilmiş durumda" şeklinde konuştu. 

14 Haziran 2021 , Pazartesi Bu haber toplam 250 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU