Mutlaka çoğunluk SAĞLANMALI yazısını arkadaşına e-posta gönder

Adınız :
Kimden : Kime :
Mesajınız :

Mutlaka çoğunluk SAĞLANMALI11 Haziran 2021, Cuma

     Sakaryaspor’un kaderi Sakarya Atatürk Stadında yapılacak Olağanüstü Genel Kurulda belli olacak. 14 Haziran’da mı, yoksa 21 Haziran’da mı olur bilmem ama sonuçta kulübümüzün kaderi bu kongrede şekillenecek. 

     Bana göre Kongre’nin ilk oturumda, yani 14 Haziran’da yapılması şart. Bunun için de delegelerin Atatürk Stadında hazır olması gerekiyor.

     Sakaryaspor’a delege olmak ne kadar önemliyse, sorumluluk almak da o kadar önemli. Çünkü bizde kongrenin ikinci oturuma ertelenmesi alışkanlık olmuş. Bu yüzden pazartesi günü yapılması gereken Genel Kurul ile ilgili tek bir delegeye dahi tebligat yapılmamış.

     Ne yapıp edip 14 Haziran Pazartesi günü en az 600 civarında delegenin Atatürk Stadında olması gerekiyor. Çünkü çoğunluk sağlanmalı ve kongre 21 Haziran’a ertelenmemeli.

     Sakaryasporda delege sayısı 1170 olarak biliniyor. Cevat Ekşi ve yönetiminin tek bir üye dahi yapamadıkları söyleniyor. Şayet bu doğruysa bu 1170 delege, Genel Kurul günü Statta hazır olmalı. Davet edilseler de edilmeseler de orada olmalılar. 

     Dedim ya Sakaryaspor için bir günün bile önemi büyük. Başkan adaylarının görüşmeleri, transfer anlaşmaları, belirledikleri bütçeleri nasıl kullanacakları zaman kaybetmeden netleşmeli.

     Tekrar hatırlatıyorum, Sakaryaspor’un Olağanüstü Genel Kurulunda ilk oturum 14 Haziran Pazartesi günü Saat 14.00’te Sakarya Atatürk Stadında yapılacak. O gün kongrenin yapılması yani 21 Haziran’a ertelenmemesi için en az 600 delegenin Statta olması gerekiyor.