Günün Tarihi:1 Ağustos 2021

Tepetarla yolu tamamlandı


Karasu Tepetarla Mahallesi Muhtarı Hasan Tabiloğlu, geçen yıl asfaltlanan mahalle içi yol çalışmasından sonra beton yaya yolu çalışmasının da tamamlandığını söyledi.

Muhtar Tabiloğlu, Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nin başladığı kaldırım çalışmasının mahalle halkının da katkıları ile kısa sürede tamamlandığını ifade ederek, “Talebimiz doğrultusunda Tepetarla Mahallemizde yol terki yapılmış olan yerlerde  başlatılmış olan beton yaya yolu çalışması da tamamlandı. Mahalle içinden geçen eski Adapazarı Karasu karayolu boyunca 2 metre genişliğinde ve yaklaşık 3 kilometre uzunluğunda beton yaya yolunun yapımında öncelikle isteklerimize anında cevap veren ve çalışmalarımızda yanımızda olan Sakarya Büyüksehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce'ye, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’ya, SASKİ Karasu-Kocaali Şube Müdürü Ömer Babalıoğlu’na, bu konudaki talebimizi dinleyen ve değerlendiren Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanı Atilla Turan'a, Yol Yapım Şube Müdürü Suat Etik ve Yol Yapım Şubesi Kontrol Şefi Oğuzhan Güler’e teşekkür ediyorum. Ayrıca mahalle halkımızın da bu süreçte bu çalışmamıza çok önemli katkılarının olduğunu belirtmek isterim. Birçok vatandaşımız beton yaya yolu için yerlerini verdi, duvarlarını yıktı, meyve veren ağaçlarını kesti. Bu çalışmamızda kamu-vatandaş işbirliğinin güzel bir örneğini sergiledik. Önümüzdeki günlerde daha yaşanabilir bir Tepetarla için yeni çalışmalarımız devam edecek” dedi.

 

 

16 Haziran 2021 , Çarşamba Bu haber toplam 230 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU