Günün Tarihi:1 Ağustos 2021

Başkanlar 2023 seçimlerini konuştu


AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, İlçe Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı düzenledi.

2023 seçimleri

Serdivan Millet Bahçesi’nde 16 ilçe başkanı ile bir araya gelen Tever, 2023 seçimleri öncesi istişarelerde bulundu. Toplantının açılışında selamlama konuşması yapan Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, teşkilatçılığın aile gibi olduğunu ve bir insanın hayattaki her şeyi teşkilatla birlikte çalışarak tecrübe edebildiğini dile getirdi. İl Yürütme Kurulu Üyeleri ve İlçe Başkanlarını Serdivan Millet Bahçesi’nde ağırlamaktan onur duyduklarını belirten Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, alınan kararların herkes için hayırlara vesile olmasını diledi.

 

İlk günkü gibi

AK Parti'nin göreve geldiği günden itibaren büyük yatırımlara imza attığını söyleyen Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, AK Parti olarak heyecanlarının hala ilk günkü gibi olduğunu belirterek; Serdivan İlçe Teşkilatındaki tüm partililerin de bu heyacana sahip olduğunu ve salgının sona ermesiyle birlikte bu heyecanı daha da yüksek tutarak yine eski günlerdeki gibi milletle kucaklaşılacaklarını söyledi.

 

Milletin gücü

2023 seçimine kadar Sakarya’nın her mahallesine tek tek sokak sokak gezeceklerini söyleyen Tever, tüm kademelerle tam kadro sahada olacaklarını belirtti. AK Parti’nin kurulduğu günden bu güne gücünü milletten aldığını ve bu gücü hiçbir zaman kaybetmediğini aksine birlik beraberlik ve muhabbet içinde daha da pekiştirdiklerini belirten Tever ilk günkü heyecanla ve daima en yüksek enerji ile çalıştıklarını ifade etti.

 

Başarı hedefi

Salgın döneminde devletin vatandaşların sağlığı için her türlü imkanı seferber ettiğini ve aşılama çalışmalarında büyük yol katettiğini söyleyen Tever, bundan sonraki çalışmalarda da tedbiri elden bırakmadan tüm vatandaşlara ulaşacaklarını dile getirdi. 2023 seçimlerinde de daha önceki seçimlerde gösterilen başarıyı hedeflediklerini belirten Tever, sandık müşahitlerinden ilçe başkanlarına kadar tüm kademelerde görev yapmış eski, yeni tüm üyelerle koordine içerisinde çalışmalarını sürdüreceklerini ifade etti. Her zaman nihai hedefin vatandaşın menfaati olduğunu söyleyen Tever, “Sakarya’mızı daha iyi bir noktaya taşımak, insanlarımızın huzuru ve refahı için, hemşehrilerimiz için çalışmaya devam edeceğiz. Tüm başkanlarıma, teşkilat üyelerimize özveriler için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

 

26 Haziran 2021 , Cumartesi Bu haber toplam 751 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU