Sakarya teşkilatına teşekkür3 Temmuz 2021, Cumartesi

Toplantıya katılım

Sapanca Güral Otel’de gerçekleştirilen AK Parti İl Danışma Toplantısına Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Ali İhsan Yavuz, Çiğdem Karaaslan, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, belediye başkanları, İl Başkanı Yunus Tever, ilçe başkanları ve ve parti yöneticileri katıldı.

 

Başkan Yüce görüştü

Başkan Yüce, bu toplantıda Cumhurbaşkanı Erdoğan’la görüşerek şehirde yapılan projelerle ilgili bilgi verdi. Programda konuşan Başkan Yüce, AK Parti Teşkilat’nın gücüyle Sakarya’yı ilmek ilmek dokuduklarını ifade ederek yapılan çalışmaları anlattı.

 

Muhabbet ve birlik

AK Parti’nin sadece bir parti değil sevda, muhabbet, birlik ve beraberliği simgelediğini ifade eden Başkan Yüce, “AK Parti bir parti değil, partiler ötesidir. AK Parti bir dava, sevda, aşk, sevgi, muhabbet, birlik ve beraberliktir. Birlik beraberliğimiz ve kardeşliğimiz mübarek olsun. Teşkilatımızın büyük gücüyle şehrimizi ilmek ilmek dokuyoruz. Teşkilatımızın tüm kademelerine şükranlarımı sunuyorum. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

 

Sakarya teşkilatı

Partililerine hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sakarya’daki programlarına hazırlık yapan teşkilatı tebrik ederek, Gerçekten şu karşımdaki topluluğa teşkilat denir. Zira üç gün içerisinde bu teşkilatımızı başta Genel Başkan Yardımcımız Ali İhsan Bey olmak üzere İl Teşkilatımızla birlikte bir araya gelerek Belediye Başkanımız hep birlikte seferber oldular ve süratle gerek Arifiye organizasyonunu, gerek toplu açılışları, gerekse şu anda yapmakta olduğumuz teşkilat toplantımızı gerçekleştirdiler.  Bu teşkilat Allah’ın izniyle Sakarya’da çok şeyleri başarılı kılacaktır. Zira kuruluşundan bugüne kadar Sakarya teşkilatımızın farklı kademelerinde görev almış, bu davaya gönül vermiş, hizmet etmiş tüm kardeşlerime gayretleri, emekleri, sadakatleri için teşekkür ediyorum” dedi.

 

Sorumluluk bilinci

Erdoğan, “Gençler, Sakarya Teşkilatı olarak sandık müşahidimizden il başkanımıza, üyemizden milletvekilimize kadar her kademede daima sahada olacak, ülkemize kazandırdıklarımızı milletimize tek tek anlatacağız. Gençler, şayet biz dirayetli olursak, sağlam durursak, samimiyetle çalışır Hakk’ın rızası için halka hizmet etmeyi sürdürürsek, Allah’ın izniyle hiçbir güç bizi yolumuzdan alıkoyamaz. Türkiye’nin istikbal ve istiklal mücadelesinde bu kadroya, yani sizlere çok önemli görevler düşüyor. Ben bu konuda sizlere güveniyorum. Her birinizin omuzlarınızdaki sorumluluğun bilinciyle hareket edeceğine yürekten inanıyorum” dedi. Erdoğan konuşmasının devamında ülke genelinde yapılan çalışmaları anlatarak, muhalefeti eleştirdi.  Başkan Yüce, toplantının sonunda Cumhurbaşkanı Erdoğan’a üzerinde isminin yazılı olduğu Sakarya’da üretilen yağcıbedir halısını takdim etti.

 

 

Bu haber toplam 429 defa okundu.

Resim Galerisi