Günün Tarihi:1 Ağustos 2021

Yatırımlara devam edelim’


Sakarya GİAD’ın ‘Yeniden Başlıyoruz’ sloganı ile düzenlediği birlik beraberlik programında konuşan TÜGİK Başkanı Erkan Güral, “ Pandemi söylemlerini geride bırakarak yatırımlara devam edelim. İşimize odaklanmalıyız” dedi.

Pandemi sonrası

Uzun ve zorlu geçen salgın süreci sonrasında ‘Yeniden Başlıyoruz’ sloganı ile üretim ve istihdamı arttırma hedefinde olan Sakarya GİAD üyeleri önceki gün düzenlenen programda bir araya geldi. Erenler Premier İnn otelde düzenlenen ve Sakarya GİAD Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Bekdemir’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen programa TÜGİK Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, Serdivan Kaymakamı Muhsin Çatmadım, İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, SUBÜ Rektörü Mehmet Sarıbıyık, Baro Başkanı Abdurrahim Burak, İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü, İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Sakarya GİAD Kurucu Başkanı Gökhan Korkmaz, siyasi parti temsilcileri ve Sakarya GİAD üyeleri katıldı.

 

Katkı sağlayacak

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Sakarya GİAD Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Bekdemir, “ Zor bir sürecin ardından yeni bir döneme başlıyoruz. Nihayet böyle sancılı bir süreci maddi ve manevi zararlar görsek de alnımızın akı ile atlatmaya çalışıyoruz. Sakarya olarak sosyal ve ekonomik alanda birlik olarak az hasarla bu dönemi atlatmaya çalıştık. Bu süreç aslında bizler için öğretici oldu. Birçoğumuz iş dünyası için belirli bir olgunluğa erişti. Birçok konuda yol kat ettik. Bu dönemde zor durumda kalan arkadaşlarımızı yalnız bırakmadık. Güzel günlerin habercisi olan yeni normalleşmeler bizlerde olan inancı ateşlemeye yetti. Nasıl zor günlerde berabersek bundan sonra da daha güçlü yürümek için beraber olacağız. Ülke ve şehir ekonomisine katkı sağlamanın gururunu yaşıyoruz ve yaşamaya da devam edeceğiz” dedi.

 

Çalışma zamanı

Sakarya GİAD Kurucu Başkanı Gökhan Korkmaz ise, “ Beş yıllık görev süresinde Sakarya ve Türkiye için çalıştık. Gençler olarak bu emeğin sonrasında geldiğimiz noktadan gurur duyuyoruz. Bizim yanımızda duran herkese teşekkür ediyoruz. Pandemi sürecinde de bir çok projeyi hayata geçirdik. Sakarya için önemli bir gün yaşıyoruz. Yeniden başlıyoruz söylemi çok önemli. Şimdi yeniden silkelenme ve Sakarya için daha çok çalışma zamanı. Sonuna kadar var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi. SUBÜ Rektörü Mehmet Sarıbıyık da, Sakayra GİAD ile birlikte güzel projelere imza attıklarını ve çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

 

Göz bebeği

Sakarya’nın kendisi için değerli olduğunu ifade ederek sözlerine başlayan TÜGİK Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, “Konfederasyonumuzun göz bebeği Sakarya GİAD’ın bu programında sizlerle bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum. Sakarya GİAD’ın kuruluşunda büyük emekleri olan Gökhan Korkmaz ve arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum yeni yönetimimize de başarılar diliyorum. Sakarya’ya olan inancımıza buraya yaptığımız yatırımlardan da belli. Sakarya’da her şey var. Sanayi var tarım var. Bu şehre daha fazla yatırım yapmak lazım. Sizlerden ricam pandemi söylemlerini geride bırakarak yatırımlara devam edelim. İşimize odaklanmalıyız. Üretim  için durmayacağız ve devam edeceğiz” şeklinde konuştu. Programın sonunda TÜGİK Başkanı Erkan Güral Sakarya GİAD’în yeni üyelerine rozet taktı. 

9 Temmuz 2021 , Cuma Bu haber toplam 589 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU