Günün Tarihi:1 Ağustos 2021

‘Millete nasıl hizmet edilir göstereceğiz’


Gelecek Partisi Gençlik Politikaları Başkanı Mustafa Gözel, Genel Başkan Danışmanı Kemal Şişman, Sakarya’da bir dizi temaslarda bulundular.

Birleştirici siyaset

Serdivan Oğuz Kır Bahçesi’nde düzenlenen toplantıda partililer ve basın mensuplarıyla bir araya gelen Gözel ve Şişman, birleştirici siyaset anlayışı ile çalıştıklarını söylediler. Bir süre önce ataması yapılan İl Gençlik Kolları Başkanı Akın Metin Nişançık’a hayırlı olsun dileğinde bulunan Genel Merkez heyeti, partililerine seslendi.

 

Yapıcı muhalefet

Sakarya İl Başkanı Fatih Sevindik ve yönetim kurulunun katıldığı toplantıda konuşan Mustafa Gözel, “Bugün geldiğimiz noktada yaptığımız kamuoyu araştırmaları ve gözlemlerimiz partimizin çok hızlı bir şekilde ivme kazandığını bize gösteriyor. Türkiye’nin geleceğine damga vuracak siyasiye kadroya sahibiz. Biz yapıcı muhalefet yapacağız. Biz muhalefet partisi olarak da bu ülkeye ve millete nasıl hizmet edileceğini göstereceğiz. Bir partinin milletine hizmet etmesi için iktidara gelmesi şart değildir. Doğru olana doğru diyebilmek, güzel işi takdir edebilmek yanlışın da ne pahasına olursa olsun karşısında durabilmek yapıcı muhalefettir. Çözüm üretmek ve alternatif sunabilmektir yapıcı muhalefet” dedi. Parlamenter sistemi önerisini paylaştıklarını söyleyen Gözel, 81 ili 2 hafta içinde gezmeyi planladıklarını söyledi.

 

‘Güzel günler bizi bekliyor’

Sonrasında söz alan Genel Başkan Danışmanı Kemal Şişman’da, “Türkiye’nin içine bulunduğu sıkışmışlığın giderilmesi ve bu siyaset ortamında yaşanan sorunların çözülmesi için partimizin en yetkili ve en akli parti olduğu kanaatindeyim. Halkımızda zaman içinde görecektir ki tüm olumsuzlukların üstesinden geleceğiz. Güzel günler bizi bekliyor inşallah” dedi.

 

Gazetemize ziyaret

Genelecek Partisi heyeti daha sonra Orhan Cami civarındaki esnafları gezerek hayırlı işler dileğinde bulundu. Sakarya Ticaret Borsası Başkanı Adem Sarı’yı ziyaret eden parti heyeti sorunlar hakkında bilgi aldı. Gazetemizi de ziyaret eden Gelecek Partisi heyeti, İmtiyaz Sahibi Halil İbrahim Balcı ve çalışanlara hayırlı işler dileğinde bulundu. Daha sonra Akyazı’ya giden heyet, Akyazı Ticaret ve Sanayi Odasını, esnafları ziyaretleri ederek Hendek İlçesinde de temaslarda bulundu.

9 Temmuz 2021 , Cuma Bu haber toplam 636 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU