Haydi hayırlısı12 Temmuz 2021, Pazartesi

Tam kadro

2021-2022 Futbol Sezonu Sakaryaspor için bugün başlıyor. Yeşil-Siyahlılarda yeni sezonun ilk randevusu bugün Saat 11.30’da Rüstemler Tesislerinde gerçekleşecek. Teknik Heyet ve futbolcuların birbirleriyle tanışıp öğle yemeği yiyeceği ilk randevunun ardından yola çıkılacak. 20 gün boyunca Ankara/Kızılcahamam’da kamp yapacak olan Sakaryaspor’un ilk idmanı yarın sabah.

Program 

Sakaryaspor sezonun ilk kamp çalışmasını kondisyon şeklinde gerçekleştirecek. Günde iki çalışma yapacak olan Yeşil-Siyahlılar, sabah kondisyon yüklenecekler, akşam ise çabukluk ve kuvvet çalışması yapacaklar.

Hazırlık 

Sakaryaspor’un hazırlık maçları programı Kızılcahamam kampındaki takım sayısına göre belli olacak. Teknik Direktör Ercüment Coşkundere, 20 günlük kamp sürecinde en az 6 hazırlık maçı yapmayı planlarken, yönetim de sezon açılışı maçı için görüşmelerini sürdürüyor.

Tam 

Görkemli bir şekilde Kızılcahamam kampına hareket edecek olan Sakaryaspor’un tam kadro yola çıkması bekleniyor. Futbolcuların tamamını Tesislerde toplayacak olan Yönetim, takımı uğurladıktan sonra transferi açmak için kaynak arayışına geçecek.

 

Bu haber toplam 773 defa okundu.

Resim Galerisi