Günün Tarihi:23 Ocak 2022

Cemaatin gözdesi minikler


Akyazı’da yaz tatilinin başlaması ile başlatılan Kur’an-ı Kerim kurslarına öğrencilerin gösterdiği yoğun ilgi hem onlara ders verecek olan din görevlilerini, hem de cami cemaatini mutlu ediyor.

Hepsi memnun

Akyazı Baraka (Merkez Çarşı) Camii’nde açılan Kur’an kursuna 40’a yakın kursiyer geliyor. Caminin din görevlileri Yasin Yılmaz ile Kadir Kurtoğlu, kendilerine emanet edilen çocuklara dini bilgiler eşliğinde  Kur’an-ı Kerim okumayı öğretme adına yoğun bir çalışma başlattı. Baraka Camii cemaati, çocukların açılan kursa gösterdikleri ilgiden son derece memnun ve mutlu olduklarını dile getirerek,  gün içinde ikramda bulunuyorlar.  Bu durum kuşkusuz talebeleri de olumlu etkiliyor ve kendilerine gösterilen bu yakın ilgiye karşılık vermek için Kuran-ı Kerim’i bir an evvel okuyabilmek için çabalıyorlar.

Çeşitli hediyeler

Baraka Camii Dernek Başkanı Hasan Kaliç ise, açılan kursa katılan talebe sayısındaki artıştan ve gösterilen yoğun ilgiden son derece memnun olduğunu belirterek,  geçmiş yıllarda olduğu gibi bu kurs döneminde de başarılı olan kursiyerlere verilmek üzere hazırlamaya başladıkları hediyelerin büyüklüğünden bahsetti.  Başkan Kaliç, “Öncelikli olarak başarılı olan çocuklarımıza bilgisayar, tablet ve bisiklet gibi önemli hediyeler vermeye hazırlanıyoruz. Hediyelerimizin büyüklüğü çocuklarımız arasında rekabeti şimdiden arttırdı.  Ayrıca büyük hediyelerimizin yanında kurslarımıza katılan bütün çocuklarımıza çeşitli hediyeler de vermeyi planlıyoruz. Hem din görevlilerine hem de kursiyer öğrencilere başarılar dilerim” dedi.  

15 Temmuz 2021 , Perşembe Bu haber toplam 227 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU