Günün Tarihi:26 Ekim 2021

Söğütlü Esnaf’ta Gülerce yeniden


S.S. Söğütlü Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Olağan Genel Kurulu’nda Şerafettin Gülerce güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

Genel kurula katılım

S.S. Söğütlü Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Olağan Genel Kurulu ilçedeki bir restoranda yapıldı. Genel Kurula Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten, 25. Bölge Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Bölge Birliği Başkanı Ali Yılmaz, SESOB Başkanı Hasan Alişan, AK Parti Söğütlü İlçe Başkanı Selçuk Kurt, Söğütlü Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı İsmet Yıldız, siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile kooperatif ortakları katıldı.

 

Esnafa destek

Genel kurulda konuşma yapan Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten, “İlçemizin gelişmesi ve büyümesi için esnaflarımızın katkısını biliyorum. Üreterek ekonomiye katkısı olan esnaflarımızı ve özellikle ev hanımlarımızı tebrik ediyorum. Bildiğiniz gibi bayanlarımızın ev ekonomisine katkı için ürettiği ürünleri sattıkları halk pazarında faaliyet göstermesi bizleri mutlu ediyor. Esnafımıza, çiftçimize ve üretim yapan herkese kapımız sonuna kadar açıktır. Esnafımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle esnaf kefalet kooperatifinin yeni döneminde yer yönetici arkadaşlarımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

 

Sorunların takipçisi

SESOB Başkanı Hasan Alişan’da yaptığı konuşmasında esnafların koronavirüs sürecinde yaşadığı sıkıntıları çok iyi bildiklerini, sorunlarının takipçisi olduklarını ve devlet desteklerinin tüm esnaf kesimine genişletilerek verilmesini beklediklerini söyledi.

Yeni dönem için güven tazeleyen Kooperatif Başkanı Şerafettin Gülerce’de tüm ortaklara ve katılımcılara teşekkür etti.

Şerafettin Gülerce Başkanlığındaki yönetim kurulunda şu isimler yer aldı. Bülent Çevik, Sezgin Ulutaş, Ergin Arı, Erkan Geyve

Yedek Yönetim Kurulu Üyeleri; Mehmet Gökhan İlter, Birkan Bircan, Volkan Çelebi, Ali Kadıoğlu, Necla Dinçer

Denetim Kurulu Asil Üyeleri; Ayhan İnal, Mustafa İlter

Denetim Kurulu Yedek Üyeleri; Selçuk Çakal, Mehmet Aksoy

Üst Kuruluş Asil Temsilcileri; Şerafettin Gülerce, Suat Dirhemci

Üst Kuruluş Yedek Üyeleri; Sezgin Ulutaş, Bülent Çevik

 

16 Temmuz 2021 , Cuma Bu haber toplam 1123 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU