Günün Tarihi:1 Ağustos 2021

Gözgeç ve Arın Sakarya'da


Türkiye Boks Federasyonu Başkanı Eyüp ile Sakaryalı olan ve memleketine gelen As Başkan Yılmaz İlkay Arın,dev organizasyonu yakından takip etti.

Açılış töreninde yaptığı konuşmada Hakem, Antrenör ve Sporculara başarı dileyen Gözgeç, Sakarya Boks camiasına teşekkür etmişti. Sakaryalı olan As Başkan Yılmaz İlkay Arın da müsabakalar boyunca harıl harıl çalıştı.

'Sakarya memleketim'

Türkiye Boks Federasyonu As Başkanı Yılmaz İlkay Arın, memleketi Sakarya’da yapılan şampiyona hakkında yaptığı açıklamada “Sakarya’daki programımıza Gürcistan’da yapılan Yıldızlar Avrupa Boks Şampiyonası’nın hemen akabinde geldim. Ve memleketime gelip buradaki sporcularımızla bir araya gelebilmek, beni Gürcistan’daki başarılarımız kadar mutlu ederek tüm yorgunluğumu aldı. Federasyonumuzda görev yaptığım süre boyunca memleketimizin sporcularına olan desteklerimizi esirgemedik. Memleketim Sakarya’da böyle bir organizasyon yapabiliyor olmanın ayrıca gururunu taşıyorum. Ben bir Sakaryalı olarak, bu toprakların yetiştirdiği milli üniformayı sırtlamış, şimdi de severek yaptığım bu sporun yöneticisi olarak devam ettiğim kariyerimde memleketimden çıkaracağımız milli sporcularımızı desteklemekten ve görmekten büyük onur duyuyorum. Şampiyonanın en güzel şekilde geçmesi için tüm antrenörlerimiz ve yönetimimizle burada bulunmak hepimizi çok mutlu etmektedir. İnşallah önümüzdeki dönemde Avrupa Şampiyonasını da memleketimiz Sakarya’mıza getireceğiz. Hemşerilerimin bu spora gönül vermeleri, bugün burada olmak çok büyük bir şeref. Tüm sporcularımıza başarılar diliyorum” dedi.  Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Sayın Mustafa Ak’ı da ziyaret eden Arın; “Belediyemizin, sporcularımıza desteğini esirgememesini istediğimizi Sayın Ak’a arz ettim” ifadelerini kullandı.

 

 

16 Temmuz 2021 , Cuma Bu haber toplam 594 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU