Günün Tarihi:1 Ağustos 2021

Koca çınarların keyifli günü


Sakarya Halk Eğitim Merkezinin emekli koça çınarları Taraklı’da buluştu.

Örnek ev sahibi

Sakarya merkez ve ilçelerinde 1974 ve 1990 yılları arasında Halk Eğitimi Merkezi Müdürlükleri yapmış yaygın eğitim alanında önemli hizmetler vererek emekliye ayrılan koca çınarlar uzun yılların ardından Taraklı Halk Eğitimi Merkezi Müdürü ve daha sonradan da Taraklı’da üç dönem Belediye Başkanlığı yapan Tacettin Özkaraman’ın konuğu oldu. Konuklarını Karagöl yaylasında ağırlayan Özkaraman, örnek ev sahipliği yaptı.

 

Karasu’da yapılacak

Hemen hemen aynı dönemlerde görev yapan Emekli Halk Eğitim Müdürleri yaylanın nefis manzarasında uzun uzun sohbet ederek eski günleri yad etme imkanı buldular. Toplantının düzenlenmesine vesile olan Karasu’lu Recep Ali Küçük, buluşmayı organize eden Tacettin Özkaraman’a teşekkür ederek bir sonraki toplantıya ev sahipliği yapacağını açıkladı.

 

Yemek ve konser

Birlikte mangal yapıp yemek yiyen kocaçınarlar Akyazı’nın Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kenan Certel’in Türk sanat Müziği ve türkülerden oluşan mini konseriyle eski günleri yad ettiler. Buluşmaya Tacettin Özkaraman (Taraklı), Mustafa Sarımert (Kocaali), Recep Ali Küçük (Karasu), Hüseyin Kul (Kaynarca), Necati Cantimer (İl Milli Eğitim), Zafer Soyhan ( İl Milli Eğitim), Cevat Bölükbaşı (Söğütlü) Şükrü Başarış (Ferizli), Çetin Yıldırım (Sapanca), Abdullah Eşsiz (Geyve), Ergün Öztürk (Akyazı), Kenan Certel (Akyazı), Osman Aşık (Pamukova), Adem Yazan (Taraklı) ve Mahmut Başoğlu (Adapazarı) katılım sağladı.

 

20 Temmuz 2021 , Salı Bu haber toplam 283 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU