Günün Tarihi:1 Ağustos 2021

Pamukova'da belediyeye ait arsa satılacak


Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yer alan duyuruya göre; İhaleye katılmak isteyen istekliler ihale tarihinden bir gün öncesi (29.07.2021) saat 17.00’a kadar evrakları hazırlayarak idareye teslim etmek zorundadırlar. İhaleye girecekler 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 5. ve 6. Maddelerdeki şartları taşımaları gerekir.

Mülkiyeti Pamukova Belediye Başkanlığına ait aşağıda mevki, cinsi, parsel, metrekare, muhammen bedeli, geçici teminat ve ihale tarihi ve saati belirtilen taşınmazların satışı Belediye Encümeninin 13/07/2021 tarihinde almış olduğu 89 sayılı kararına istinaden 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 45. maddesi hükümleri gereğince “Açık Teklif Usulü” ve arttırma sureti ile alttaki tabloda belirtilen yer ve saatte yapılacaktır. İlgili taşınmaz mesai saatleri içerisinde Mali Hizmetler Müdürlüğü tarafından istenilmesi halinde gösterilecektir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

 

20 Temmuz 2021 , Salı Bu haber toplam 258 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU