Günün Tarihi:25 Haziran 2022

Muhtar Çakmakçı’nın davetine yoğun ilgi


Başarılı hizmetlere imza atarak seçmenin gönlüne yerleşen Akyazı Kuzuluk Mahalle Muhtarı Murat Çakmakçı, Kurban Bayramı arefesinde mahalle sakinlerine mezarlıkları birlikte temizleyelim çağrısında bulundu.

Kuzuluk Mahalle Muhtarı Murat Çakmakçı, Ramazan Bayramı’nda olduğu gibi Kurban Bayramı’nda da mahalle sakinlerine ‘Gelin elbirliği ile mezarlığımızı temizleyelim’ çağrısında bulundu. Bu çağrıya sessiz kalmayan mahalleli akın akın davete icabet ederek Orta Mahalle mezarlığını pırıl pırıl yaptı. Herkese teşekkür eden Muhtar Çakmakçı, “Her hizmeti belediyemizden beklememek gerek. Mahalle sakinleri olarak bizimde yapabileceğimiz çalışmalar var. Mezarlık temizliği de bunlardan biri. İmece usulü ile çalışmaya bizzat katılan  ve katılamadığı için maddi destek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi. 

24 Temmuz 2021 , Cumartesi Bu haber toplam 122 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU