Günün Tarihi:19 Ağustos 2022

Başkandan aşı hatırlatması


Sakarya Berberler Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Haluk Hacıoğlu, bayramda mesai yapan meslektaşlarını ziyaret ederek koronavirüse karşı aşılanması çağrısını yineledi.

Ziyaret ve hatırlatma

Yurt genelinde olduğu gibi ilimizde de Kovid-19 salgınıyla mücadelede aşı çalışmaları sürüyor. İl Sağlık Müdürlüğü tarafından koordine edilen çalışmalar kapsamında Erenler İlçe Sağlık Müdürlüğü ve Sakarya Berberler Esnaf ve Sanatkârlar Odasıyla yapılan planlama doğrultusunda berberler aşılanmaya başlamıştı. Oda Başkanı Haluk Hacıoğlu, Kurban Bayramı süresince mesai yapan meslektaşlarını ziyaret ederek hem hal hatır sordu, hem de aşı olunması çağrısı yaptı.

 

Kısıtlamasız günler

Bir süre önce kendi işyerinden başlatılan aşılama çalışmalarının sürdüğünü belirten Hacıoğlu, ikinci doz aşını da bayramda olduğunu belirtti. Aşılanma ile sağlıklı günlerin geleceğini hatırlatan Başkanı Hacıoğlu, “Bilindiği gibi bir süre önce meslek grubumuzun aşılanması için kampanya başlatıldı. Aşı olunan işyerlerimize güvenli olacağına dair bilgilendirmeler asılıyor. Ziyaretlerimiz vesilesiyle meslektaşlarımızı ve özellikle gençlerimizi aşı olmaya davet ediyorum. Bayram esnasında ikinci doz aşımı olan bir birey olarak, toplumsal sağlığa katkı sunduğum için mutluyum. Vakaların artışını aşı olarak engelleye bilir,  kısıtlamasız ve daha sağlıklı günleri görebiliriz” dedi.  Başkan Hacıoğlu ayrıca bayram tatili süresince bebeği olan, dükkanlarında çalışan meslektaşlarını ve ustaların evlerini ziyaret etti.

 

 

26 Temmuz 2021 , Pazartesi Bu haber toplam 361 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU