Günün Tarihi:20 Eylül 2021

Sakarya 1. OSB’de genel kurul


Arifiye Hanlı’da bulunan Sakarya 1. OSB Genel Kurulu yapıldı. Tek liste ile gidilen seçimlerde Bülent Yazıcı başkanlığa getirildi.

OSB’nin Sosyal Tesisler Konferans Salonunda gerçekleştirilen genel kurulda söz alan Bülent Yazıcı, “Listemize olan güvenden dolayı tüm genel kurul üyelerimize teşekkür eder, oluşturduğumuz Beş Yıllık Strateji Planı (2021-2025) çerçevesinde ortak akıl, tüm katılımcılara eşit mesafede hizmet etmek, bağlı olduğumuz kanun ve yönetmeliklere uygun bir şekilde ivedilikle problemleri çözmek ve dijitalleşme, inovasyon, karbon ayak izi ve enerji verimliliği gibi yenilikleri takip etmek yeni dönemde en hassas olacağımız konular olacaktır” dedi. 

 

Köprü vazifesi

Yeni dönemde gençlere ağırlık verileceğini belirten Yazıcı, “Yaptığımız analizde bölgemizde ikinci kuşak potansiyelimizin yüksek olduğunu ve iyi yetişmiş bir ekibin geldiğini gördük. Onları geleceğe hazırlamak adına içinde genç neslin yer alacağı çalışma komiteleri oluşturulup OSB ye hizmet etmeleri sağlanacaktır dedi. Bu bağlamda yeni yönetime de genç katılımcı temsilcileri alındı.   Geçmişimiz ve geleceğimiz arasında bir köprü vazifesi üstlenmeyi hedefledik. Ayrıca bölgemizin kurucu iradeleri ve geçmiş OSB yöneticilerimiz ile üç ayda bir araya gelerek kendilerinin tecrübelerini dinlemek ve yaşadığımız sıkıntılar hakkında görüşlerini almak üzere bir danışma kurulu oluşturacağız” dedi. Yapılan oylama ile yönetim kuruluna şu isimler getirildi. (Emin CAN)

 

Yönetim Kurulu asil üyeleri; Bülent Yazıcı, Haşim Yücel,Orhan Yılgenci, Eren Açıldı, Semih Çokay

Yönetim Kurulu yedek üyeleri:  Ali Can Yılankırkan, Mustafa Şentürk, Bülent Araç, Hüseyin Öner, Mahmut Öztürk

Denetim Kurulu asil üyeleri;  Aykut Kobaş, Ali Baylan

Denetim Kurulu yedek üyeleri; Kenan Cinoğlu, Bora Ali Atalay

OSBÜK Temsilcileri asıl üyeleri; Bülent Yazıcı, Haşim Yücel, Orhan Yılgenci

OSBÜK Temsilcileri yedek üyeleri;  Eren Açıldı, Ümit Uzgider, Bülent Araç

 

 

28 Temmuz 2021 , Çarşamba Bu haber toplam 753 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU