Günün Tarihi:20 Eylül 2021

‘Yarın seçim varmış gibi çalışıyoruz’


CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş ve il yöneticileri iki gün boyunca aralıksız ziyaretlerde bulundu.

Dernek ziyaretleri

CHP İl Başkanı Keleş’in iki günlük ziyaret programının ilk durağı şehit ve gazilere oldu. Türkiye Harp Malûl Gaziler Dul ve Yetimler Derneği Sakarya Şubesini ziyaret eden Başkan Keleş, şehit ve gazilere her zaman minnettar olduklarını ifade etti. Programına Sakarya Samsunlular Derneği Başkanı Adnan Pala’yı ziyaret ederek sürdüren Başkan Keleş, gösterilen ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti.

 

STK ziyaretleri

Başkan Keleş sendika ziyaretleri kapsamında beraberinde Gönül Yıldız İrşi, Cemal Demir ve Ayhan Kadanalı ile birlikte Lastik-İş Sendikası Sakarya Şube Başkanılığına yeni seçilen Fuat Özbak’ı ziyaret etti. Sakarya Diyanet-Sen Sendikasını da ziyaret eden CHP yönetimini Sendika Başkanı Nihat Meraklı ve yönetim kurulu karşıladı.

 

Adapazarı örgütü

Keleş ve il yöneticileri daha sonra Serdivan İlçe Başkanlığını ziyaret ederek İlçe Başkanı Atilla Karahan’a yeni yerlerinin hayırlı olması temennisinde bulundu. Bir süre önce ameliyakt olan Erol Aydın’ı da unutmayan Başkan Keleş geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Türk Telekom İl Müdürü Bekir Layik’i de ziyaret eden Keleş son olarak Adapazarı İlçe Örgütüne konuk oldu.

 

Aydınlık yarınlar

Parti içi çalışmalarla ilgili İlçe Başkanı Füsun Çetin’den bilgi alan Başkan Keleş, son olarak ilçe başkanları toplantısına katıldı. Keleş, “Kentimizin nabzını tutabileceğimiz her yerde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yarın seçim varmışçasına, hiç yorulmadan bu çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz. Tek amacımız Sakarya’mızın ve ülkemizin aydınlık yarınlara kavuşması” dedi.

 

3 Ağustos 2021 , Salı Bu haber toplam 614 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU