Günün Tarihi:20 Eylül 2021

Çiftçinin sorunlarını dinledi


İlçe ziyaretlerine dün Erenler’de devam eden AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Erenler Ziraat Odası’nı ziyaretinde zor durumda üretime devam eden çiftçilerin sorunlarını Başkan Lütfü Akbıyık’tan dinledi.

Ziyaretler sürüyor

Hendek, Söğütlü, Ferizli ve Sapanca ilçelerinde ziyaretler gerçekleştiren ve vatandaşlarla bir araya gelen Atabek dün de Erenlerdeydi. Atabek burada STK’ların yanı sıra sanayi kuruluşlarını ve esnafları gezdi vatandaşlarla bir araya geldi.

Pancar kantarı

Atabek ziyaretlerine ilçedeki ziyaretlerine Erenler Ziraat Odasıyla başladı. Belediye Başkanı Fevzi Kılıç ve İlçe Başkanı Erdal Köse ile birlikte Oda Başkanı Lütfü Akbıyık’ı ziyaret eden Atabek, Erenler çiftçisinin sorunlarını dinledi. Alacuma Mahallesi’ndeki pancar kantarının lisanslı depoculuk kurulacağı için kapanacağını öğrenen Atabek, konu hakkında gerekli girişimlerde bulunacağını ifade etti. Başkan Akbıyık’ın dile getirdiği çiftçilerin diğer sorunlarını da dinleyen Atabek, tüm sorunlar için çalışacaklarını söyledi.

İşçilerle buluştu

Ziraat Odası’nın ardından ise Atabek beraberindekilerle birlikte ilçede faaliyet gösteren Nova Sünger fabrikasını ziyaret ederek, incelemelerde bulundu ve işçilerle bir araya geldi. Atabek sonrasında ise Giresun Bulancaklılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği ile ATP Savunma A.Ş’yi de ziyaret etti. 

4 Ağustos 2021 , Çarşamba Bu haber toplam 755 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU