Günün Tarihi:28 Kasım 2021

Böylesi de olmaz dedirten çalışma!


Adapazarı SGK Kavşağı’nda 3 ilçeyi birbirine bağlayacak köprülü geçiş Hızırtepe Koru Sokak’ta oturanları mağdur etti. Çalışma ile evlerine giremeyecek duruma gelen sokak sakinleri, “Bizim halimiz ne olacak?” diye soruyorlar.

Hızırtepe Mahallesi Koru Sokak’taki vatandaşlar hem kendilerinin hem de sigorta rampasında oturanların mağdur edildiğini belirterek, “Bizim ev ve işyerlerimizin girişi yol ile birdi. Şimdi ise yol bir buçuk metre aşağıya indi. Bizim evlerimize ve işyerlerimize giriş ve çıkışımız nasıl olacak?” dediler.

 

SGK İl Müdürlüğü’nün  istinat duvarının da yıkılan bölümünün yarım yamalak yapılması nedeniyle buradan yola su geldiğini belirten vatandaşlar, “Bir taraftan duvar yıkılacak korkusu, diğer taraftan evlerimize girmede yaşadığımız zorluk var. Böyle bir çalışma dünyanın hiçbir yerinde yoktur. Biz biran önce mağduriyetimiz giderilmesini ve yol seviyesinin yükseltilmesini istiyoruz. Biri projede hata yaptı diye bu hatanın bedelini biz ödenek zorunda değiliz. Hem belediye hem de müteahhit firmayı şikayet edeceğiz” dediler.

 

11 Ağustos 2021 , Çarşamba Bu haber toplam 223 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU